Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Drut, liny stalowe

Dodaj stronę  ::

» lina elastyczna - EVERLIN.pl

Firma EVERLIN z 30 letnim doświadczeniem w branży oferuje naciąg elastyczny oraz liny elastyczne. Firma Everlin dostosowuje się do oczekiwań nabywców, nieustannie poszerza zakres oferowanych produktów o nowe produkty. Oferowana lina polipropylenowa cechuje się temperaturą pracy w otoczeniu do 80 stopni Celsjusza, natomiast temperatura mięknięcia wynosi 140 stopni Celsjusza, a topienia 170 stopni Celsjusza. Firma posiada w pełni profesjonalny zakład produkcyjny z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Przy wyprodukowaniu oferowanych produktów firma korzysta wyłącznie z surowców pochodzących od renomowanych producentów. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.everlin.pl/

:: szczegóły

» Limex - Producent siatki ogrodzeniowej

Limex, Przywidz blisko Gdańska - pomorskie. Siatki PCV - siatka ogrodzeniowa z drutu zabezpieczonego tworzywem PCV; siatki ocynkowane - z drutów Drumetu i Metalurgii; siatki leśne do ogrodzenia upraw leśnych i zwierząt; słupki ogrodzeniowe, druty, akcesoria do montażu.

www: http://www.limex.gdansk.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20