Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Gumowe artykuły - producenci

Dodaj stronę  ::

» Poliwęglan

Specjalizacja firmy to termoizolacja i uszczelnienia - plexi, kurtyny paskowe PCV, ertalon, poliamid, teflon, PTFE, tekstolit, ceratka teflonowa, elastomer, poliuretan, poliwęglan, folia stretch i inne materiały konstrukcyjne w atrakcyjnych cenach.

www: http://www.abora.pl/

:: szczegóły

» Pasy zębate

Megadyne jest wiodącym producentem poliuretanowych i gumowych pasów napędowych. Szeroka oferta elementów przenoszenia napędu takich jak: pasy zębate, klinowe i wieloklinowe, wariatorowe, płaskie, specjalne, koła i wałki do pasów zębatych. Rozległa sieć dystrybucji, serwis i doradztwo techniczne.

www: http://www.megadyne.com.pl/

:: szczegóły

» Pasy napędowe

Chiorino - producent taśm transportujących i pasów napędowych. W ofercie szeroki asortyment pasów i taśm: pasy płaskie, okrągłe i klinowe, pasy i taśmy wrzecionowe, taśmy kątowe i specjalne. Proces produkcyjny oparty o standardy ISO. Sprzedaż, doradztwo techniczne i serwis.

www: http://www.chiorino.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20