Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Pakowanie - urz±dzenia, maszyny

Dodaj stronę  ::

» Bartontech - Belownice do makulatury

Oferujemy belownice do prasowania odpadów (papier, karton, folia, plastik, puszki, tkaniny, pianki, itp.). Belownice pionowe i poziome, jednokomorowe i wielokomorowe, kanałowe od 2 do 60 ton zgniotu! Belownice s± fabrycznie nowe, wykonane z wysoko-jako¶ciowych materiałów z gwarancj± producenta. Nowe w cenie używanych! Pełna oferta na: www.bartontech.pl Efektywne i wydajne prasowanie odpadów za pomoc± belownic, zmniejsza objęto¶ć odpadów nawet o 80%, co pozwala znacznie obniżyć koszty ich obsługi, składowania oraz wywożenia a co najważniejsze, bezpo¶rednio przyczynia się do ochrony ¶rodowiska.

www: http://www.bartontech.pl/

:: szczegóły

» Signoda - wiązarki i maszyny wiążące

Wiązarki ręczne, pneumatyczne i elektryczne oraz maszyny wiążące, opinające i pakujące, które Państwu oferujemy, to najwyższej jakości sprzęt umożliwiający sprawne i tanie pakowanie Państwa wyrobów. Produkujemy, sprzedajemy i zapewniamy serwis sprzętu umożliwiającego Państwu pakowanie, foliowanie i streczowanie.

www: http://www.signode.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19