Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Metale - obróbki skrawaniem

Dodaj stronę  ::

» ZPHU Waśko S.C.

22. Przedsiębiorstwo Z.P.H.U Waśko to firma z wieloletnim doświadczeniem. Już od roku 1989 starannie budowaliśmy zaufanie naszych klientów. Od lat zajmujemy się między innymi produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych czy obróbką metali. Cenimy sobie wysoką jakość i precyzję wykonywanych zleceń. W naszej załodze jest mnóstwo doświadczonych inżynierów, którzy zapewnią Ci na przykład opracowanie szczegółowej technologii wykonania danego zlecenia. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz. Przekonaj się sam już teraz!

www: http://zphuwasko.pl

:: szczegóły

» Metal-Spectrum Sp. z o.o.

Zapraszamy do naszej firmy, gdzie przygotujemy dla Ciebie wszystko z metalu. Zapraszamy serdecznie!

www: http://www.metal-spectrum.pl/

:: szczegóły

» Narzędziownia Kraków

W ofercie firmy znaleźć można takie usługi jak: frezowanie, toczenie, spawanie, wiercenie, szlifowanie obróbka skrawaniem, obróbka elekrtoerozyjna i inne. Narzędziownia oferuje projektowanie narzędzi i możliwość ich zwizualizowania w przestrzeni 3D. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze Klient może liczyć na fachową doradę przez cały proces produkcji

www: http://www.narzedziownia24.pl

:: szczegóły

» Mirmet - obróbka skrawaniem metali, toczenie i frezowanie cnc

Produkcja oraz świadczenie usług w zakresie obróbki skrawaniem metali i tworzyw. Toczenie CNC oraz frezowanie CNC. Mirmet - Wrocław.

www: http://www.mirmet.pl/

:: szczegóły

» Zakład Metalowy GORZELAK - Kompleksowa obróbka skrawaniem. Frezowanie

Zakład Metalowy GORZELAK oferuje usługi kompleksowej obróbki skrawaniem. Wykonujemy najwyższej jakości komponenty dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu spożywczego. W skład parku maszynowego wchodzą poziome centra obróbcze CNC firm Heckert CWK, Maho i Axa pozwalające na obróbkę detali z 4 i 5 stron. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.zakladmetalowy.com.pl/

:: szczegóły

» STOMILEX - cięcie blach laserem

Firma Stomilex- świadczy usługi w zakresie: cięcie laserem, wycinanie laserowe w stali czarnej , kwasoodpornej i aluminium

www: http://www.stomilex.pl/

:: szczegóły

» obróbka skrawaniem

Zapech S.C. to nowoczesne centrum CNC. W ofercie obróbka skrawaniem, frezowanie. Firma posiada specjalistyczne maszyny CNC oraz certyfikaty jakości. Firma oferuje profesjonalną obróbkę skrawaniem.

www: http://www.zapech.pl/

:: szczegóły

» Zakład Mechaniczny Artur Wikiera - Spółka Jawna

Zajmujemy się precyzyjną obróbką metali, grafitu, tworzyw sztucznych. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym (m. in. tokarkami CNC, frezarkami CNC, elektrodrążarką, drutówką). Ściśle kooperujemy z hutami szkła opakowaniowego - wykonujemy części zamienne do automatów szklarskich. Referencje wystawiły nam takie firmy jak Gerber czy Owens-Illinois. Zamówienia wykonujemy wg doumentacji klienta, własnej lub wzoru.

www: http://www.wikiera.com.pl/

:: szczegóły

» PRZECINARKI TAŚMOWE, piły taśmowe, części Bomar, serwis przecinarek, w

Firma DAREX dostarcza sprzęt do obróbki metalu: przecinarki taśmowe, wypalarki plazmowe, wiertarki i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.darex.webd.pl/

:: szczegóły

» Tarcze ścierne, materiały do szlifowania, artykuły ścierne

Tarcze ścierne, materiały do szlifowania, artykuły ścierne

www: http://www.toral.pl/

:: szczegóły

» Cięcie laserem, obróbka metali, cięcie plazmą, cięcie płomieniem, wycinanie laserowe, cięcie laserowe

Firma oferuje usługi cięcia laserem dowolnych kształtów z blach i innych materiałów palnych przy pomocy niemieckich wycinarek laserowych firmy Trumpf. Części wymagające dokładniejszej obróbki metali wykonujemy na nowoczesncych maszynach numerycznych. Dysponujemy maszynami: wycinarki laserowe, wypalarki płomieniowe, wypalarka plazmowa, centrum obróbcze Chiron. Wykonujemy usługi: cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie płomieniowe, obróka metali.

www: http://www.laser-met.com.pl/

:: szczegóły

» Politechnik, obróbka metali, obróbka skrawaniem, spawanie, toczenie, frezowanie.

Firma Politechnik przygotowuje specjalistyczne przyrządy pomocnicze do produkcji. Przyrządy spawalnicze, przyrządy na prasę, przyrządy do gięcia. Ponadto zajmujemy się obróbką metali, skrawaniem, spawaniem, frezowaniem i wszelką działalnością z tym związaną.

www: http://www.politechnik.com.pl/

:: szczegóły

» STRONA FABRYKI NARZĘDZI GLOB SP. Z O.O.

Jeden z największych producentów narzędzi w Polsce

www: http://www.fnglob.prv.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 18