Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Oczyszczalnie ścieków - sprzęt, wyposażenie

Dodaj stronę  ::

» Separatory przepływowe-rozdrabniacze podzlewowe

Dla zapewnienia bieżącej działalności lokalom gastronomicznym oferujemy na teren Polski niezawodne podzlewowe, przemysłowe rozdrabiacze odpadów i przepływowe separatory tłuszczu. Urządzenia niezawodne w użytkowaniu, proste w monowaniu. Maszyny posiadają odpowienie certyfikaty i atesty użytkowania.

www: http://www.separatory.org.pl/

:: szczegóły

» Separatory tłuszczów węglowodorów

Podstawą prawidłowego funkcjonowania separatora jest jego regularna kontrola i opróżnianie. Częstotliwość czyszczenia jest uzależniona od ilości oczyszczanych ścieków oraz od zawartości tłuszczów. eparatory tłuszczów przeznaczone są do oddzielania ścieków od tłusz­czów pochodzenia roślinnego i zwie­rzę­cego.

www: http://www.delfin.kielce.pl

:: szczegóły

» Pompy przemysłowe, węże przemysłowe - dobór i sprzedaż - Tech Systems

Pompy przemysłowe, pompy membranowe, pompy krzywkowe, pompy perystaltyczne, pompy dozujące, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy magnetyczne (All-Flo, Jec, Raggazini, Moyno, Allweiler, Seepex, Netzsch) oraz c2 węże spożywcze, chemiczne, do produktów ropopochodnych, sprężonego powietrza i wody (Semperit, Rapisarda).

www: http://www.techsystems.pl/

:: szczegóły

» Pompy śrubowe - dobór i sprzedaż - Tech Silesia. Pompy śrubowe higieniczne, dozujące, maceratory

Pompy śrubowe w ofercie Tech Silesia. Proponujemy pompy śrubowe higieniczne, dozujące i pompy śrubowe do innych zastosowań oraz maceratory

www: http://www.pompysrubowe.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 11