Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Maszyny i urzadzenia - hurt

Dodaj stronę  ::

» Piła formatowa

Firma KMA to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna i metalu. Firma posiada wieloletnią tradycję i ogromne doświadczenie w branży. Frima KMA oferuje takie urządzenia jak: piły formatowe, tarczówki i wiele innych urządzeń do obróbki drewna i metalu. Firma dzięki swojemu profesjonalizmowi i nieskazitelnemu podejściu do klienta już zyskała sobie zaufanie bardzo wielu nabywców.

www: http://www.kma-maszyny.pl/

:: szczegóły

» Sprężarki powietrza, filtry powietrza | PHU Pneuma

PHU Pneuma-oferujemy urządzenia ściśle związane z wytwarzaniem i uzdatnianiem sprężonego powietrza: filtry powietrza, sprężarki powietrza. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów.

www: http://www.pneuma.pl/

:: szczegóły

» Kliny,Wpusty : HEDEM : producent

Wpusty pryzmatyczne wg PN M-85001, PN M-85002, PN M-85005, czółenkowe wg PN M-85008.Kliny pryzmatyczne PN M-85031,kliny styczne wg PN M-85007.

www: http://www.hedem.pl/

:: szczegóły

» Sprężarki i kompresory kaeser

W ofercie Kaeser znajdują się kompresory, sprężarki stacjonarne, sprężarki tłokowe a także sprężarka śrubowa. Oferujemy kompletne systemy do zasilania procesów produkcyjnych, gdzie nośnikiem energii jest sprężone powietrze. Kompresory i sprężarki to nasza specjalność.

www: http://www.kaeser.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20