Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Maszyny, urządzenia - przemysł spożywczy

Dodaj stronę  ::

» Torebki foliowe

Firma Kastor działa od 1996r. w mieście Warszawa. W naszej ofercie sprzedaży znajdują się: opakowania foliowe LDPE i HDPE (worki sanitarne, reklamówki, woreczki i torebki foliowe do pakowania żywności, folia stretch, koperty foliowe oraz torebki strunowe). Mamy własne zaplecze magazynowe i ciągle poszerzamy naszą sieć dystrybucji na terenie Polski i za granicą. Nasze produkty mające zastosowanie w żywności i gospodarstwie domowym mają atesty PZH, są wytwarzane z produktów ekologicznych, nadających się do powtórnego przetworzenia, przyjaznych dla środowiska.

www: http://www.kastor1.waw.pl

:: szczegóły

» Duży wybór odkurzaczy pioršcych

U nas znajdziesz : odkurzacze do prania , myjkę Karcher , odkurzacz przemysłowy , maszyny parowe i inne produkty Karcher . Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

www: http://www.skleptechniczny.pl/

:: szczegóły

» Smażalniki do pączków

BAGMASZ - maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, piece cukiernicze i inne. Szeroki wybór krajalnic do chleba, ubijaczek oraz mieszałek spiralnych. Oferujemy mnóstwo dzielarek jak również wałkownice i wagodzielarki. Atrakcyjne ceny.

www: http://www.bagmasz.com/

:: szczegóły

» Pompy spożywcze. Pompy dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego

Wright Flow Technologies. Pompy dla przemysłu spożywczego, mleczarskiego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Pompy spożywcze membranowe, krzywkowe, śrubowe, perystaltyczne, pompy z elastycznym wirnikiem, pompy z wirującym tłokiem w ofercie firmy All-Pumps. Charakterystyki wydajnościowe i szczegółowe dane techniczne pomp spożywczych

www: http://www.pompyspozywcze.pl/

:: szczegóły

» Wirówki, pasteryzatory - remonty, barter, kupno

Prowadzicie Pa´nstwo firme przemyslu spozywczego? Uszkodzenia urzadze´n wstrzymuja cala produkcje? Remont i zakup sprzetu sa drogie i dlugie? Jak wspaniale bedzie mie´c zaufana firme, która w krótkim czasie i po przystepnych cenach zapewni sprawno´s´c Pa´nstwa wirówek, pasteryzatorów i innych maszyn. SPO-REM - naprawa i skup maszyn. Sprawd´zcie nas!

www: http://www.sporem.pl/

:: szczegóły

» Linie do chleba, linia do chleba, maszyny do chleba, automaty do chleb

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na Polskę nagrodzonych liń do chleba firmy Koenig. Dostarczana przez nas linia do chleba została wyróżniona nagrodą Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP podczas targów Bakepol 2007 w Kielcach. Jest to pierwsza na świecie dzielarka do chleba, która odważa ciasto w sposób elektroniczny, a nie dzieli objętościowo.

www: http://www.linie-do-chleba.pl/

:: szczegóły

» STAL-CHROM GLIWICE

STAL-CHROM GLIWICE oferuje uslugi w zakresie pokryc galwanicznych: chromowanie galanteryjne, chromowanie techniczne, cynkowanie elektrolityczne z pasywacją białą i zoltą. Regeneracja tloczysk hydraulicznych, pomp, cylindrów, korpusów, walów oraz innych elementów wymagajacych utwardzania powierzchniowego. Uslugi niklowania, miedziowania, anodowania,fosforanowania, oksydowania, piaskowania, malowania proszkowego. Szlifowanie i polerowanie rur ze stali nierdzewnej, profile.

www: http://stal-chrom.w.interia.pl/

:: szczegóły

» Mieszalniki przemysłowe ze stali Kwasoodpornej

Mieszalniki, zbiorniki do zastosowań przemysłowych dla chemii gospodarczej, przemysłu spożywczego oraz rolnictwa - (Pojekt i wykonanie na Zlecenie).

www: http://www.wuma-projekt.pl/html/mieszalniki.html

:: szczegóły

» Projekty technologiczne, krochmalnie

Mysak wykonuje linie technologiczne, maszyny spożywcze, urzadzenia dla przemyslu spożywczego i chemicznego. Oferta obejmuje: rozdrabniacze, suszarki taśmowe, pneumatyczne i mikrofalowe, transporty pneumatyczne, instalacje big-bag, przesiewacze, odpylacze, krochmalnie, dozowanie

www: http://www.mysak.pl/

:: szczegóły

» solanki nastrzykowe

Firma Regis to znany w całej Polsce w braży spożywczej producent dodatków do żywności, solanek(zalewowych, nastrzykowych). Jeżeli poszukujesz kogoś z doświadczeniem w zakresie dodatków do żywności, to firma Regis temu sprosta.

www: http://www.regis.com.pl/

:: szczegóły

» Drób

Najsmaczniejszy drób, mięso oraz wędliny dla całej rodziny. Firma Indykpol jest największym w Polsce producentem mięsa i przetworów indyczych. Nasze produkty są smaczne, zdrowe i wyjątkowe!

www: http://www.indykpol.pl/

:: szczegóły

» Bogar - wały pędne, podpory do wałów pednych, wata cukrowa

Produkcja i naprawa: wały pędne, podpory do wałów pędnych. Naprawa i regeneracja wałów napędowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Ponadto produkujemy i naprawiamy urządzenia gastronomiczne do produkcji waty cukrowej i popcornu.

www: http://bogar.com.pl/

:: szczegóły

» Pompy krzywkowe JEC - dobór i sprzedaż -TECHSYSTEMS

Pompy krzywkowe JEC w ofercie firmy Techsystems. Pompy krzywkowe JEC - zastosowania, pompy krzywkowe JEC Ultrawing, pompy krzywkowe JEC - wykonania specjalne, pompy krzywkowe JEC - dane techniczne i charakterystyki.

www: http://www.pompykrzywkowe.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21