Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Przemysł Energetyka / Producenci

Dodaj stronę  ::

» Balia Sauny Drewniane Jakub Kotras

Firma Balia zajmuje się produkcją konstrukcji drewnianych. W ofercie naszej firmy znajdują się sauny oraz balie do gorącej kąpieli. Znajdują one świetne zastosowanie w pomieszczeniach jak również w ogrodzie. Zapraszamy.

www: http://www.saunyzdrewna.pl/

:: szczegóły

» Kontenery Katowice

Oferta kontenerów różnego zastosowania w mieście Katowice. Weldon produkuje kontenery sanitarne i morskie wykonane zgodnie z normami ISO 9001, 14001 i PN-N-14001 co daje pewność wysokiej jakości wykonania. Doświadczenie i nowoczesna technologia wytwarzania kontenerów sprawia, że Weldon znajduje się w czołówce europejskich producentów kontenerów.

www: http://kontenery-katowice.pl/

:: szczegóły

» huta szkła

Witam na stronie przedstawiającej jedną z ostatnich działających hut szkła w europie. Chodzi o hutę w, której do dzisiaj wyrabia się metodą tradycyjną poprzez dmuchanie. Zawarte na stronie informacje mają przedstawić zakres produkcji samej huty jak i pokazać możliwości jakie ma tradycyjna metoda dmuchania szkła.

www: http://www.econtact.eu/

:: szczegóły

» Pościel wełniana z wełny merynosa Superwash

Pościel wełniana. Producent zdrowotnej pościeli wełnianej z wełny merynos australijski Superwash na licencji Woolmark oraz z kaszmiru i wełny wielbłądziej Camel. Prześcieradła, kołdry, poduszki, koce. Prowadzimy sprzedaż na raty. Realizujemy zamówienia z zagranicy

www: http://sklep.wooltex-tedex.pl/

:: szczegóły

» PacificCoho Konserwy Rybne ryby Panga śledź makrela w sosie pomidorowy

Firma Contimax to producent i eksporter ryby oraz przetworów rybnych: marynat, ryb wędzonych, konserw rybnych z: makreli, Pangi, śledzia, łososia

www: http://www.pacificcoho.pl

:: szczegóły

» Contimax Producent Przetwory rybne Konserwy z ryby śledź makrela łosoś

Firma Contimax to producent i eksporter ryby oraz przetworów rybnych: marynat, ryb wędzonych, konserw rybnych z: makreli, Pangi, śledzia, łososia

www: http://www.contimax.pl/

:: szczegóły

» Producent palet drewnianych

PPUH Company LTD funkcjonuje w sektorze drzewnym, a jej działalność ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb w zakresie opakowań poprzez dostarczanie palet i skrzyń o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, do jak największej liczby odbiorców. W PPUH Company LTD nie bazujemy na standardach jak większość producentów opakowań, zamiast tego realizujemy specjalne i indywidualne zamówienia by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Dostarczamy produkty, które są wolne od wszelkich środków chemicznych, są więc ekologiczne i zdrowe dla otoczenia. W dobie globalizacji i zmieniających się rynków jesteśmy nieustannie zmuszani do poszukiwania różnych rozwiązań mających na celu ulepszenie

www: http://www.ppuhcompany.pl/

:: szczegóły

» Zapory

Dispact producent - możliwość zakupu przez internet. Folia stretch, paleciak - wózki paletowe, automatyka do bram, palety i europalety, owijarki do palet oraz urządzenia parkingowe takie jak szlabany, zapory, systemy, blokady parkingowe. Folie do maszyn, usługi Spawalnicze i usługi ślusarskie - zapraszamy po palety

www: http://www.dispact.pl/

:: szczegóły

» TERMEN kotłownie kontenerowe, zbiorniki, węzły cieplne

Przedsiębiorstwo wytwarza węzły cieplne, zbiorniki, sprzęgła hydrauliczne, naczynia przeponowe, kotłownie kontenerowe, regulatory temperatury bezpośredniego działania, zawory bezpieczeństwa.

www: http://www.termen.com.pl/

:: szczegóły

» choinki, imitacje

Produkujemy wiele rodzajów choinek o wysokości od 0,4 do 2,7 metra. Wszystkie wyroby produkowane są z importowanej folii PCV z zastosowaniem nowoczesnej linii produkcyjnej co umożliwia zachowanie najwyższej jakości naszych wyrobów.

www: http://www.virpol.com.pl/

:: szczegóły

» Producent sieci

Zakłady Sieci Rybackich są wiodącym producentem tkanin sieciowych. Głównym asortymentem w zakładach są tkaniny sieciowe z których wytwarzane są sieci rybackie, liny, sznury i przędze, przeznaczone do montażu i uzbrojenia sprzętu połowowego oraz żeglarskiego, siatki sportowe, piłkochwyty i siatki osłonowe do hal sportowych, siatki ochronne i zabezpieczające ładunki, rusztowania, namioty, drzewa i krzewy owocowe oraz siatki maskujące.

www: http://www.sieci-korsze.pl/

:: szczegóły

» pierścienie Białeckiego , pierścienie Palla - ZPWK

Specjalizujemy się w produkcji wypełnień strukturalnych ze zgrzewanych pierścieni Białeckiego do opartów kolumnowych. Produkujemy również pierścienie Białeckiego i Palla do zasypania luzem , demistery, demisterery siatkowe, odolejacze, dystrybutory cieczy.

www: http://www.zpwk.com/

:: szczegóły

» APLOK Systemy Informatyczne

APLOK Systemy Informatyczne to firma wyspecjalizowana w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm. Naszą specjalnością są: systemy informatyczne, systemy wagowe, systemy magazynowe skutecznie wspierające procesy produkcyjne, finansowe, dystrybucyjne oraz zarządzania.

www: http://www.aplok.pl/

:: szczegóły

» PILSTAR - tabliczki znamionowe, kody kreskowe

Pilstar. Producent kolorowych tabliczek znamionowych ze zmiennymi danymi i kodami kreskowymi. Wydruki na aluminium odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne, rozpuszczalniki, roztwory kwasów i zasad, itp.

www: http://www.pilstar.pl/

:: szczegóły

» e-import.pl - Importerzy eksporterzy producenci hurtownie

e-import.pl - Największy katalog branżowy B2B, importerzy, eksporterzy, hurtownie i producenci w jednym miejscu. Import towarów, eksport, handel, bezpłatne doradztwo. Wpis podstawowy za darmo, zaawansowany skrypt, który pozwoli zareklamować firmę i jej produkty. Aktywna reklama naszego daje niewymierne korzyści dla firm współpracujących z Nami. Zapraszamy do współpracy. Import from Poland

www: http://www.e-import.pl

:: szczegóły

» Beczki

Zakład bednarski z ponad 160 letnią tradycją. Oferujemy beczki, antałki na wino oraz bag-in-box, beczki szczelne i atrapy, drewniane wanny, balie, akcesoria do sauny, kufle, kubki, wiadra, maselnice, donice i inne wyroby bednarskie z klepek dębowych i olchowych.

www: http://www.beka.net.pl/

:: szczegóły

» Pasy zębate

Megadyne jest wiodącym producentem poliuretanowych i gumowych pasów napędowych. Szeroka oferta elementów przenoszenia napędu takich jak: pasy zębate, klinowe i wieloklinowe, wariatorowe, płaskie, specjalne, koła i wałki do pasów zębatych. Rozległa sieć dystrybucji, serwis i doradztwo techniczne.

www: http://www.megadyne.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 23