Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Rolnictwo Leśnictwo / Uprawy

Dodaj stronę  ::

» Giełda Pasz

Szukasz nowoczesnego sposobu na sprzedaż produktów rolnych? Nasza platforma daje ci dostęp do ofert kupna oraz sprzedaży wielu produktów rolnych z całej Polski. Szybko i łatwo sam będziesz w stanie zamieścić swoje ogłoszenie kupna lub sprzedaży, dzięki intuicyjnemu systemowi kategoryzacji produktów.

www: http://gieldapasz.pl/

:: szczegóły

» Sadzonki truskawki

Specjalizujemy się w uprawie roślin jagodowych: agrestu, porzeczek, borówki amerykańskiej, winorośli i dominujących w naszej produkcji malin, których produkujemy około 1 miliona sadzonek rocznie. Oferujemy sadzonki malin, sadzonki agrestu, sadzonki porzeczek, sadzonki borówek i inne.

www: http://www.krzewinski.pl/

:: szczegóły

» Winnica Golesz - profesjonalne sadzonki winorośli

Winnica Golesz - profesjonalne sadzonki winorośli

www: http://www.winnica.golesz.pl/

:: szczegóły

» Producent pieczarek - Agromycel

Specjalizujemy się w produkcji pieczarki. Nasza firma położona jest wśród wielkich jezior mazurskich w miejscowości Wojnowo gmina Ruciane Nida w województwie warmińsko-mazurskim. Firma rozpoczęła działalność w 1978 roku, wtedy zbudowano pierwszą pieczarkarnię. Obecnie jest sześć hal uprawowych o powierzchni 2000 m2 z pełnym sterowaniem mikroklimatem i kompostownią produkującą podłoże od I do III fazy.

www: http://www.pieczarki.biz.pl/

:: szczegóły

» Borówka Amerykańska - producent - Gospodarstwo Rolne AMA

Zachęcamy do poczytania o naszym gospodarstwie, oferującym owoce borówki amerykańskiej ( blueberry ) od lipca do września. Na stronie pełna oferta i mnóstwo ciekawostek na temat borówki amerykańskiej. Strona w wielu językach. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.ama.agro.pl/

:: szczegóły

» Skup, przetwórstwo i sprzedaż runa leśnego

Mazurskie grzybki - oferujemy skup, sprzedaż i przetwórstwo runa leśnego, w tym grzyby i owoce leśne. Naszym kontrahentom zapewniamy pełną obsługę exportową oraz przygotowanie produktów wg. indywidualnych wymagań i receptur.

www: http://www.mazurskiegrzybki.pl/

:: szczegóły

» Pieczarka

Hajduk - pieczarki, cebula, marchew, świeże warzywa, pieczarka, cebula, marchew, świeże pieczarki, sprzedaż pieczarek, kompost pieczarkowy, podłoże do pieczarek

www: http://www.hajduk.pl/

:: szczegóły

» Uprawy - nawozy, programy nawożenia, informacje rolnicze

Praktyczny poradnik co, jak i kiedy nawozić. W serwisie także: programy nawożenia, adresy punktów sprzedaży nawozów w całym kraju, informacje dla rolników, ściąga plantatora, kalendarium imprez targowych, prezentacje firm.

www: http://www.uprawy.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19