Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Rolnictwo Leśnictwo / Rolnicze firmy

Dodaj stronę  ::

» Gorczyca, sprzedaż gorczycy, poplony – Piast

Firma Piast zajmuje się sprzedażą różnych odmian gorczycy. Współpracujemy z wieloma rolnikami i firmami produkcyjnymi w zakresie kontraktacji, skupu i dostaw ziarna gorczycy.

www: http://www.gorczyca.com.pl/

:: szczegóły

» Dopłaty obszarowe

Rolniczy portal informacyjny dla rolników i agroprzedsiębiorców. Najważniejsze informacje, aktualności i komunikaty z ARiMR, ARR, MRiRW, KRUS, ODR-ów, itp. Informacje o dotacjach z PROW 2007-2013 oraz wiadomości finansowe i gospodarcze pomocne w nowoczesnym gospodarowaniu. Wszystkie najważniejsze informacje, aktualności rolnicze i agrobiznesowe dla nowoczesnego farmera.

www: http://www.dlafarmera.pl/

:: szczegóły

» borówka

P.H.U. Jagódka szkółka sadzonek i producent owoców borówki amerykańskiej. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami do wystawiania certyfikatów jakości. oferowane przez nas sadzonki znajdują się pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Gwarantujemy ciągłość dostaw owoców od połowy czerwca (zbiór owoców z tuneli) do końca sezonu owocowania.Najpopularniejsze uprawiane przez nas odmiany: Nelson, Toro, Bluecrop, Darrow, Lateblue, Patriot, Duke, Earliblue, Spartan.

www: http://www.phu-jagodka.pl/

:: szczegóły

» Sprzedaż jaj

Domeną działalności gospodarstwa rolnego jest produkcja jaj na rynki krajowe i zagraniczne. Ferma zapewnia własny transport towaru, ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań klientów oraz jaja najwyżej jakości.

www: http://www.hurtownia-jaj.pl

:: szczegóły

» Marco-Polo CENTRUM ZAOPATRZENIA ROLNICTWA

Kompleksowe wyposażanie Chlewni i Obór, Maszyny Rolnicze, kominy wentylacyjne, automaty paszowe, nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo.

www: http://www.marco-polo.net.pl/

:: szczegóły

» Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze

Już od przeszło 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki rolnicze, ale również różnego rodzaju maszyny.

www: http://www.pakrol.pl/

:: szczegóły

» Agrotechnika-Brudz : systemy tnace dla rolnictwa, noże, częsci zamienn

Agrotechnika-Brudz to dystrybutor firm Geringhoff, Mws, Sch, Flexon, Fleetguard, Agri-Broker, Tagex, Claas, Case, John Deere, New Holland, Jensen. Posiadamy pełna ofertę systemów tnacych, narzędzi tnacych dla rolnictwa, przystawek do zbioru zbóż, łańcuchów do maszyn rolniczych, filtrów i pasów klinowych do ciagników, kombajnów i maszyn rolniczych, rębaków do gałęzi i pni drzew

www: http://www.agrotechnika-brudz.pl/

:: szczegóły

» GBE Polska

GBE Polska jest organizacją zrzeszającą szereg wielkich firm, które uważają, że biotechnologia jest naszą przyszłością. Modyfikacja genetyczna roślin pozwoli nam zwalczyć problem głodu na Ziemi, GBE ma za zadanie dostarczać informacje o biotechnologii oraz uświadamiać nas o zaletach i zagrożeniach żywności genetycznie zmodyfikowanej.

www: http://www.gbepolska.pl

:: szczegóły

» krzewy borówkowe

Krzewy borówkowe- różnorodność odmian, połączenie tradycji i nowoczesnych technologi rozmnażania krzewów borówkowych.

www: http://www.borowka-soska.pl

:: szczegóły

» Borówka Amerykańska - producent - Gospodarstwo Rolne AMA

Zachęcamy do poczytania o naszym gospodarstwie, oferującym owoce borówki amerykańskiej ( blueberry ) od lipca do września. Na stronie pełna oferta i mnóstwo ciekawostek na temat borówki amerykańskiej. Strona w wielu językach. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.ama.agro.pl/

:: szczegóły

» Szkółka roślin iglastych - IGLAKI - Joanna i Bogdan Żmijewscy

Produkcja i sprzedaż roślin iglastych w Warszawie. Wyspecjalizowani jesteśmy w produkcji średniego i dorosłego materiału iglastego. Szkółka prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną produkowanych roślin. Bezpośrednio przy placu sprzedaży znajduje się ogród w którym można obejrzeć dorosłe egzemplarze roślin. Osobom zainteresowanym udzielamy bezpłatnych porad z zakresu pielęgnacji, właściwego zaprojektowania ogrodu, a także z ochrony roślin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia naszej Szkółki.

www: http://iglaki.pl/

:: szczegóły

» Mączki

Agromec to jeden z największych dostawców produktów rolnych w Polsce. Oferujemy komponenty paszowe: mšczki, oleje, białka sojowe, tłuszcze, witaminy i inne produkty zapewniajšc standard o najwyższej jakoœci.

www: http://www.agromec.pl/

:: szczegóły

» Pieczarka

Hajduk - pieczarki, cebula, marchew, świeże warzywa, pieczarka, cebula, marchew, świeże pieczarki, sprzedaż pieczarek, kompost pieczarkowy, podłoże do pieczarek

www: http://www.hajduk.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21