Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Internet telekom. / Fora dyskusyjne

Dodaj stronę  ::

» Strona Główna - Forum Opiekunek osób starszych - opiekunkaradzi.pl

Opiekunki osób starszych chcące poszerzać swoją wiedzę z zakresu opieki nad seniorami dotkniętymi chorobami wieku starczego, mogą czerpać informacje z zamieszczonych na forach internetowych wpisów. Opiekunki bogate w kilkuletnie doświadczenie w opiece, mające za sobą kilka lub kilkanaście przypadków, którymi miały okazję się zajmować, wspierają swoje mniej doświadczone koleżanki po fachu. Doradzają im i odpowiadają na dręczące je pytania odnośnie opieki (Forum opiekunek osób starszych). W pozostałych tematach kobiety dzielą się ze sobą swoimi pasjami, zainteresowaniami i ulubionymi formami spędzania wolnego czasu. Dzięki anonimowej formie wypowiedzi, mogą śmiało opisywać swoje problemy, nawet te dotyczące spraw osobistych i rodzinnych.

www: http://opiekunkaradzi.pl/

:: szczegóły

» Forum opiekunek osób starszych  Strona główna forum

Nowe forum internetowe - Forum Opieki - powstało z myślą o kobietach pracujących w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Wiele z nich podczas pracy u niemieckich seniorów ceni sobie kontakt z kobietami z tej samej branży. Dzięki niemu mogą na bieżąco wymieniać się pomysłami na pomoc starszym osobom cierpiącym na określoną dolegliwość. Dodatkowo, rozmowy z internetowymi koleżankami wpływają pozytywnie na samopoczucie kobiet przebywających na obczyźnie. Mogą zwierzać się zarówno z sukcesów, jak i niepowodzeń bez obaw, że ktoś odkryje ich tożsamość (Forum opiekunek osób starszych). Zawsze głupio mi było opowiadać mojej koordynatorce jak mi smutno i tęskno za rodziną. Na szczęście znalazłam forum i Was dziewczyny. Zawsze podnosicie mnie na duchu w trudnych sytuacjach – dzięki! – pisze irena66 na Forum Opieki Kobiety opisują na forum także przebieg współpracy z określonymi agencjami rekrutującymi, aby nowe opiekunki miały pogląd, z którą firmą warto wyjechać na ofertę (Forum dla opiekunek osób starszych).

www: http://forumopieki.pl/

:: szczegóły

» OOBE, OBE, out of body experience, doznania poza ciałem, lucid dreams,

Jeśli interesuje Cie to co tajemnicze i do końca nie poznane, to trafiłeś w dobre miejsce.Stworzyliśmy stronę specjalnie dla ciebie.Forum OOBE - jest przewodnikiem po zjawiskach związanych ze snamiObeforum.pl jest stroną internetową i miejscem gdzie możesz wymienić się z innymi ludźmi doświadczeniem na tematy związane ze śnieniem, oobe, lucid dreams, medytacją i wszystkimi tematami związanymi z ogólnie pojętym rozwojem duchowym.Obeforum.pl ma służyć pomocą na drodze do doświadczania i duchowego rozwoju.Zapraszamy wszystkich których interesuje niezgłębiony świat snów czy oobe.

www: http://obeforum.pl/

:: szczegóły

» Brodnica - nasze miasto - Portal eBrodnica.pl

Brodnica w internecie - najstarszy portal internetowy (od 1995 roku). Aktualności, Galeria zdjęć (13 tys. zdjęć od 2000 roku), Forum brodnickie. To miejsce, ktore łączy pokolenia.Miasto Brodnica jest natomiast miastem położonym w malowniczej okolicy, praktycznie w centrum Pojezierza Brodnickiego. Przepływa przez nie rzeka Drwęca mająca, która ma 253 km długości, a w około jest około 100 jezior.

www: http://www.ebrodnica.pl/

:: szczegóły

» Forum szkolenia, szkolenia marketing, szkolenia studenckie, szkolenia

Nowo otwarte "Forum szkolenia" pozwoli Ci na znalezienie wszelkich informacji dotyczących doszkalania się. Działy takie jak - szkolenia studenckie, szkolenia marketing, czy też szkolenia EFS - pozwalają łatwo dotrzeć do konkretnych informacji. Szkolenie szkoleniu nierówne, także skorzystaj z doświadczeń innych przed dokonaniem wyboru.

www: http://www.forum-szkolenia.pl/

:: szczegóły

» telebimy.org

TELEBIMY.ORG - Największe forum użytkowników reklam œwietlnych.Niezależne opinie użytkowników na temat: Ceny, Jakoœci, Wyboru, Projektów Konstrukcji, Reklamy , Producentów, Sprzedawców Polskich i Zagranicznych Firm.

www: http://www.telebimy.org/

:: szczegóły

» NOWY DWÓR GDAŃSKI - NOWE FORUM, BEZ CENZURY!!! - Nowy Dwór Gdański - f

Forum dla mieszkańców miasta Nowy Dwór Gdański i okolic. Zapraszamy do dyskusji wszystkich mieszkańców Żuław, oraz tych z dalszych okolic. Tu możesz pisać o wszystkim - nie cenzuryjemy wypowiedzi. Zapraszamy!

www: http://www.ndg.fora.pl/

:: szczegóły

» Forum GDYNIA

Forum Gdynia - zacznij dyskusje na forum internetowym o Gdyni w portalu Trojmiasto.pl. Podyskutuj o aktualnych wydarzeniach, imprezach, polityce. Zaproś znajomych na piwo, poznaj nowych ludzi na trójmiejskim forum.

www: http://forum.trojmiasto.pl/

:: szczegóły

» Forum Ziemi Dzierżoniowskiej

Forum ziemi dzierżoniowskiej. Poświęcone aktualnym wydarzeniom w regionie miast Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce oraz obszaru Góry Sowie.

www: http://dzierzoniow.com.pl/forum/

:: szczegóły

» Łódź - Forum o mieście i okolicach

Łódź - Forum o mieście i okolicach. Aby pisać na forum nie musisz się logować. Przeczytaj regulamin forum.

www: http://www.lodz.darmowefora.pl/

:: szczegóły

» www.forumix.pl - Forum wielotematyczne

Forum dyskusyjne dla osób, które lubią popisać na wiele interesujących i kontrowersyjnych tematów. Jeśli masz ochotę na poważne rozmowy oraz poznanie ciekawych osób zajrzyj na forum. Forum wielotematyczne czeka na Ciebie.

www: http://www.forumix.pl/

:: szczegóły

» INFOKOLEJ - Niezależne Forum Kolejowe

Kolejowe forum dyskusyjne. Forum poświęcone tematyce kolejowej: przewozy pasażerskie i towarowe, tabor i infrastruktura, oferty i promocje, album zdjęć.

www: http://infokolej.pl/

:: szczegóły

» Medziugorje - Strona główna

Strona poświęcona jest sprawom Medziugorje. Znajdziesz tu wszelkie, potrzebne Ci informacje na temat objawień KrĂłlowej Pokoju., Informacje o stronie Medziugorje

www: http://www.medjugorje.org.pl/

:: szczegóły

» FORUM WYPADKÓW I ODSZKODOWAŃ :: Strona Główna

Forum Wypadków I Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

www: http://www.forum-wypadki.pl/

:: szczegóły

» Darmowe fora

Darmowe fora bez limitów i ograniczeń. nowatorski, prosty i przejrzysty system osługi forum - bardzo łatwa administracja i zarządzanie forum - wszystkie opcje uproszczone do niezbędnego minimum - bardzo szybka i niezawodna praca oprogramowania forum - całość systemu (hosting, backup, oprogramowanie) całkowicie za darmo - panel administracyjny dla każdego właściciela forum - nielimitowany transfer, ilość postów i użytkowników - adres w domenie iq24.pl - pomoc w razie problemów - codzienne backupy

www: http://www.iq24.pl

:: szczegóły

» Forum Ożarów

Forum miasta i gminy Ożarów.

www: http://www.ozarow.info

:: szczegóły

» Wcześniaki

Forum dla wszystkich rodziców wcześniaków. Zapraszamy do skorzystania z porad innych internautów, którzy mają doświadczenie z wcześniakami. Nasze forum podzieliliśmy na kilka działów, tak aby jak najbardziej uprościć wyszukanie odpowiedzi na najczęstsze zapytania, dotyczące wcześniaków.

www: http://forum.gattino.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18897, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 13