Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Usługi dla Firm / Adwokaci

Dodaj stronę  ::

» Kancelaria Adwokacka - Adwokat Patryk Riedel

KANCELARIA ADWOKACKA MECENASArnPATRYKA RIEDELrnrnLokalizacja Kancelarii:rn- ul. Mariacka 4, 40-013 Katowice;rn- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląskirn- ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój;rnrnTelefon: 500 045 725rnEmail: adwokat.riedel@gmail.comrn rn rn Adwokat Patryk Riedel Specjalizuje się w: rn - Sprawach o rozwód i separacje;rn - Prawie Rodzinnym;rn - Prawie Karnym;rn - Sprawach z ZUS;rn - Szkodach Górniczych.

www: https://www.adwokat-riedel.pl

:: szczegóły

» Sklep Smaki Ziemi

W internetowym sklepie ze zdrową żywnością Smaki Ziemi można zaopatrzyć się w zdrową żywność. Wyszukać u nas można różnego typu orzechy. U nas w wielorakie artykuły mogą się zaopatrzyć między innymi osoby wierzące, że jesteśmy tym, co jemy. Sklep internetowy ze zdrową żywnością Smaki Ziemi ma fachową kadrę. Głównie z tego powodu nasze usługi są na doskonałym poziomie. Artykuły, które są w naszym asortymencie charakteryzują się unikalną świeżością. Sklep online ze zdrową żywnością SmakiZiemi.eu gwarantuje też komfort zakupów.

www: http://www.smakiziemi.eu/

:: szczegóły

» Kancelaria Ciborowski

Kancelaria Ciborowski podejmie współpracę z klientami instytucjonalnymi i indywidualnymi

www: http://kancelaria-ciborowski.pl/

:: szczegóły

» Adwokat w Bydgoszczy

Porady i konsultacje prawne udzielane podczas konferencji z klientem. Zastępstwo procesowe i reprezentacja indywidualna przed sądami i organami administracji. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych. Sporządzanie tekstów umów. Sporządzanie opinii prawnych. Przygotowywanie pism procesowych – pozwów, wniosków, środków zaskarżenia. Udział w negocjacjach w imieniu klienta (umowy, ugody, mediacja w sprawach karnych).

www: http://adwokatdomek.pl/

:: szczegóły

» Anna Migas Kancelaria Adwokacka

Kancelaria adwokacka w Tarnowie oferuje profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób indywidualnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

www: http://www.adwokat.is.net.pl/

:: szczegóły

» Porady prawne Łódź

Porady prawne na najwyższym poziomie - Krakowiński & Krakowińska Łódź, pomoc prawna w całym zakresie zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Doradztwo prawne w sprawach karnych i karno skarbowych, odszkodowania. Kompleksowa obsługa prawna w przypadku rozwodów, windykacji. Kancelaria adwokacka Krakowiński & Krakowińska Łódź. Prowadzimy również porady online.

www: http://www.adwokat-lodz.eu/

:: szczegóły

» Kancelaria Adwokacka Michała Jaszewskiego

Kancelaria Adwokacka adwokata Michała Jaszewskiego działa od 2004 roku, pomagając zarówno osobom prywatnym jak i podmiotom gospodarczym. Kancelaria Adwokacka zapewnia pełną pomoc prawną oraz jednorazową poradę. Kancelaria Adwokacka wyróżnia się wysoką jakość pracy pracowników.

www: http://www.jaszewskiadwokat.pl/

:: szczegóły

» Adwokat Niemcy

Reprezentowanie Klienta w postępowaniach sądowych, pozasądowych, administracyjnych i egzekucyjnych w Niemczch. Każda obsługa prawna świadczona przez Kancelarię w Berlinie jest dostosowana do indywidualnych potrzeb podmiotu na rzecz, którego jest świadczona i uwzględnia jego oczekiwania w powyższym zakresie.

www: http://www.adwokat-niemcy.org

:: szczegóły

» ADWOKACI - Zarębski Zapotoczny Boruszek

Kancelaria prawna w Opolu. Obsługa w zakresie prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej. Opinie prawne, projekty umów oraz negocjowanie i konsultowanie przedstawionych do analizy kontraktów, stała i kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Adwokat Opole. Prawnik Opole.

www: http://www.adwokacizzb.pl/

:: szczegóły

» Adwokat Wągrowiec

Sed-Lex oferuje kompleksową consulting i pomoc prawną dla firm i przedsiębiorstw. Oferta kancelarii to doradztwo, porady prawne oraz przygotowywanie analiz finansowo- ekonomicznych, a także pełna obsługa osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego.

www: http://www.sed-lex.pl

:: szczegóły

» Pomoc prawna dla Polaków na Słowacji

Windykacja należności przedsądowa i sądowa na terenie całej Słowacji od osób fizycznych i firm. Udzielanie pomocy prawnej podmiotom, które mają zamiar rozpocząć działalność gospodarczą na Słowacji. Kancelaria udostępnia swoje usługi też firmom i klientom indywidualnym, którzy swoją działalność gospodarczą na Słowacji już rozpoczęli. Kancelaria udostępnia pomoc przy znajdowaniu nieruchomości na terenie całej Słowacji.

www: http://www.kmec.pl/

:: szczegóły

» Ukraińska Kancelaria Adwokacka KOSYŁO I PARTNERZY, Biuro1

Usługi prawne dla polskich firm prowadzących działalność na Ukrainie

www: http://www.kosylo.com/

:: szczegóły

» Kancelaria adwokacka Lachowicz-Kapelski - prawo, adwokat

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych (spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą, organizacji non profit ). Projektowanie i opiniowanie umów. Prowadzenie spraw cywilnych, karnych i administracyjnych. Prowadzenie spraw przed międzynarodowymi sądami i trybunałami. Reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Sporządzanie opinii prawnych. Prowadzenie szkoleń w zakresie wybranych zagadnień prawnych.

www: http://www.lachowicz-kapelski.pl/

:: szczegóły

» Wzór, pisma, wniosek, pozew, alimenty, rozwód, do sądu, pracy, porada,

Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Wszystko to posegregowane jest w czterech kategoriach: dom i rodzina, praca, firma, konsument. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. W przypadku wątpliwości służymy fachową poradą, na zlecenie sporządzimy każde pismo lub załatwimy sprawę za Ciebie. Nasz Panel finansowy umożliwi Ci porównanie oferty banków.Tutaj znajdziesz dla siebie korzystny kredyt, pożyczkę lub wykupisz dobrą polisę.

www: http://www.marekfeliks.pl

:: szczegóły

» Rozwód - porady prawne - adwokat

Rozwód, separacja, alimenty - serwis prowadzony przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Małgorzaty Supera.

www: http://www.rozwody.pl/

:: szczegóły

» adwokat prawo pracy,kancelaria

Kancelaria prawo pracy świadczy porady prawne dla osób prawnych i fizycznych

www: http://www.pracyprawo.pl/

:: szczegóły

» Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Supera - Warszawa

Adwokat Warszawa. Małgorzata Supera. Kancelaria Adwokacka - Warszawa. Doradztwo, reprezentacja przed sądem, prowadzenie spraw dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Kancelaria udziela pomocy prawnej, doradztwa, oraz reprezentuje klienta przed sądem. Adwokat Małgorzata Supera specjalizuje się w sprawach o : rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską.

www: http://www.supera.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 18897, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 13