Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / Biznes / Analizy finansowe

Dodaj stronę  ::

» .:Wnioski Unijne i Kredytowe, Szkolenia, Doradztwo, HACCP, biznes plan

Pragniemy nawiązywać długotrwałe relacje z firmami oferując im profesjonalną i kompleksową pomoc w poszukiwaniu źródeł finansowania (w tym przede wszystkim dotacji z Unii Europejskiej), diagnozowaniu potrzeb oraz wdrażaniu najlepszych rozwiązań inwestycyjnych i sposobów osiągania założonych celów. Oferujemy również szkolenia unijne i biznesowe, w tym bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorstw z EFS. Oprócz pisania wniosków i biznes planów realizujemy również projekty z zakresu systemów jakości ISO i HACCP.

www: http://www.dotacje.bialystok.pl/

:: szczegóły

» Grupa spółek Morison Finansista doradztwo gospodarcze, audyt finansow

Morison Finansista jest polska grupą spółek, która nieprzerwanie od 1989 roku świadczy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego, konsultingu, rachunkowości, pomocy prawnej i podatkowej. Prowadzimy badanie sprawozdań finansowych spółek oraz audyt finansowy. Pomagamy również przy zdobywaniu funduszy unijnych oraz przygotowujemy emitentów do debiutu na parkiecie NewConnect. Prowadzimy obsługę inwestycji kapitałowych. Nasze usługi podzieliliśmy między pięć ściśle ze sobą współpracujących Spółek. I tak każda z nich zajmuje się odpowiednio: audytem, rachunkowością, corporate finance i konsultingiem, podatkami oraz obsługą prawną.

www: http://www.morison.pl/

:: szczegóły

» Biznes plany - Analiza finansowa, Analiza swot :: Biznes-Plany.Net

Biznes plan. Trafiłeś na naszą stronę, więc zapewne potrzebujesz profesjonalnego biznes planu czy też planu marketingowego, napisz do nas, a przedstawimy Ci profesjonalną dokumentację jaką Państwo potrzebujecie

www: http://biznes-plany.net/

:: szczegóły

» Piotr Stuper - biznesplany, analizy finansowe, fundusze unijne

Nasza firma zajmuje się doradzaniem i tworzeniem biznesplanów, analiz finansowych, analiz SWOT, kalkulacji ekonomicznych dla przedsiębiorców, osób fizycznych oraz jednostek samorzadu terytorialnego. Drugim filarem działalności jest pomoc w tworzeniu dokumentacji związanej z pozyskiwaniem funduszy unijnych.

www: http://www.fundusze-biznesplany.pl/

:: szczegóły

» Analiza finansowa, Analizy finansowe

Analiza finansowa, druki, Analizy finansowe, darmowe druki, darmowe formularze, druki

www: http://www.finansowe.biz

:: szczegóły

» Analiza wskaźnikowa

Przykłady analiza finansowych, ekonomicznych, strategicznych, biznes planów i planów marketingowych. W tym gotowe projekty inwestycyjne z harmonogramem spłaty kredytu, oszacowanymi IRR i NPV. Poza tym artykuły, poradniki, kalkulatory finansowe i kredytowe.

www: http://www.ekonomiczne.biz/kategorie/analiza_finansowa.php

:: szczegóły

» GE Money Bank

GE Money Bank - współpraca. GE Money Bank zapraszamy do podjęcia współpracy przy sprzedaży produktów finansowych GE Money Banku

www: http://ge.netFinanse.pl

:: szczegóły

» Sprzedam firmę Szukam inwestora

Naszą misją jest pomagać przedsiębiorcom i firmom w ważnych biznesowych transakcjach, jakimi są transakcje kupna bądź sprzedaży przedsiębiorstw czy uruchamiania nowych biznesowych idei.

www: http://www.sprzedambiznes.pl

:: szczegóły

» Analizy finansowe, księgi rachunkowe

Simar zajmuje się analizami finansowymi firmy, badaniem sprawozdań finansowych, oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych i handlowych. Doradztwo w zakresie organizacji rachunkowości firmy.

www: http://www.simarltd.pl/

:: szczegóły

» Badanie Sprawozdań Finansowych Faber Audyt Podatki Rachunkowość

Firma FABER została utworzona w roku 1988 i jako jedna z pierwszych w rejonie Dolnego Śląska zajmowała się doradztwem podatkowym i księgowym, rozszerzając zakres swoich usług o działalność szkoleniową oraz informatyczną.

www: http://www.faber.com.pl/

:: szczegóły

» Fechner i Wspólnicy - analizy finansowe, biznes plany, doradztwo.

Biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę rachunkową, usługi księgowe, doradztwo gospodarcze oraz optymalizację obciążeń podatkowych. Usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję i najwyższe bezpieczeństwo informacji.

www: http://www.fechner.pl/

:: szczegóły

» Analizy finansowe, księgi rachunkowe

Simar zajmuje się analizami finansowymi firmy, badaniem sprawozdań finansowych, oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych i handlowych. Doradztwo w zakresie organizacji rachunkowości firmy.

www: http://www.simarltd.pl

:: szczegóły

» Biznes plan

Profesjonalne biznes plany, plany marketingowe i analizy finansowe, doradztwo finansowe i ekonomiczne. StarPlan Warszawa.

www: http://www.starplan.pl/

:: szczegóły

» Fundusze powiernicze i inwestycyjne

Fundusz inwestycyjny to nowoczesna i efektywna metoda oszczędzania. Jest to najlepsza forma lokowania pieniędzy dla osób i firm, które nie są ekspertami na rynku kapitałowym

www: http://www.skarbiec.biz/inwestycyjne-fundusze/

:: szczegóły

» CRG.PL system HACCP, dotacje unijne, biznesplany

crg.pl dotacje z Unii Europejskiej, biznes plan, analizy finansowe, system HACCP, GHP, GMP, szkolenia, Podlaskie, Białystok, Łomża, Suwałki

www: http://www.crg.pl/

:: szczegóły

» Biuro Rachunkowe Wanda Marchlik, Anna Marchlik s.c. Warszawa Ursus

Biuro Rachunkowe Wanda Marchlik, Anna Marchlik s.c. Warszawa Ursus. Rachunkowość i księgowość dla firm, księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, ewidencje VAT, obsługa kadrowo-płacowa i ZUS.

www: http://www.ksiegowi.waw.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18863, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 17