Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Praca / Praca za granicą

Dodaj stronę  ::

» Praca za granicą

Aktualne oferty praca za granicą od zaraz dla wykwalifikowanych pracowników. Codziennie około dwustu aktualnych ogłoszeń. Oferty pracy z kazdego powiatowego miasta w Polsce i za granicą: Niemcy Dania Holandia Norwegia Szwajcaria. Baza darmowych aplikacji CV na praca4u. Poradniki szukania pracy i tworzenia aplikacji CV>

www: http://www.praca4u.net/

:: szczegóły

» Opieka dla osób starszych w Niemczech

Praca dla opiekunek w Niemczech CareWork to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych doradców zawodowych, wyspecjalizowanych w branży opiekuńczej. To ludzie, którzy od wielu lat wykorzystują swoją wiedzę, aby pomóc opiekunom osób starszych znaleźć najbardziej odpowiednią dla nich pracę. Rzetelność naszej firmy i jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają certyfikaty TÜV. Zadzwoń i dowiedz się więcej! Poznań +48 61 662 10 81 Gliwice +48 32 336 90 60 Leszno +48 65 511 45 50 Wschowa +48 65 520 47 18 Legnica +48 76

www: http://carework.pl/

:: szczegóły

» Pronobel: opiekunka osoby starszej, opieka Niemcy, praca

opieka niemcy, opiekunka osób starszych niemcy, praca niemcy, opiekunka niemcy, praca niemcy, opiekunka osób starszychPraca w opiece w Niemczech kusi coraz więcej Polek, które mogę zarobić nawet 5 tysięcy złotych! Praca po 50-tym czy 60-tym roku życia za kilka tysięcy złotych? To możliwe z agencją Pronobel. Opiekunka osób starszych może za Odrą zarobić do 1300 euro miesięcznie, na rękę, nie wydając przy tym ani złotówki na noclegi i wyżywienie. Opiekunki decydują o czasie pobytu u seniora. Jest tylko jeden warunek: jeden pełny przepracowany miesiąc. Niedużo - to dlatego praca w Niemczech (opieka Niemcy) na krótkotrwałe wyjazdy cieszy się w okresie wakacyjnym ogromną popularnością. Agencja Pronobel oferuje opiekunkom wyłącznie legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, ZUS, dokument A1 i kartę EKUZ.

www: http://pronobel.pl/

:: szczegóły

» Opiekunka osób starszych Niemcy

Kobiety ze znajomością języka niemieckiego mogą w Niemczech zarobić ponad 4 tysiące złotych. Agencja Helper 24 posiada w swojej ofercie dziesiątki ofert. Opiekunka osób starszych ma możliwość wyjechania do Niemiec na jeden, dwa miesiące lub dłużej – w zależności od jej wyboru. Zarobki opiekunek (Opieka Niemcy) zależą od znajomości języka, posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Na kwotę ma także wpływ stopień niepełnosprawności seniora. Gliwicka spółka oferuje pełne ubezpiecznie, dokumenty A1 i kartę EKUZ, premie oraz opiekę koordynatora.

www: http://helper24h.pl/

:: szczegóły

» Opiekunka osób starszych Niemcy

W Niemczech zapotrzebowanie na usługi opiekunek osób starszych rośnie z każdym rokiem. Kobiety mogą liczyć na pensje do 1300 euro „na rękę”. Najchętniej pracę u naszego zachodniego sąsiada podejmują Polki po 40. roku życia. Wybierają one sprawdzone i polecane agencje, np. spółkę Favoris. Opiekunka osób starszych zajmuje się seniorami i ich domami. Wymaga się od nich doświadczenia w opiece, w tym nad osobami bliskimi (rodzicami lub dziadkami) oraz komunikatywnej znajomości. Na ostateczną kwotę zarobków wpływa liczba i rodzaj czekających na nie obowiązków. Opiekunki mają zagwarantowane pożywienie i zakwaterowanie. Agencja Favoris gwarantuje m.in. legalne zatrudnienie, opłacanie składek, ubezpieczenie oraz całodobową opiekę konsultanta na terenie Niemiec (Opieka Niemcy).

www: http://favoris.pl/

:: szczegóły

» firmawniemczech.eu

Nasze biuro pomoże Państwu w prawidłowym złożeniu wszystkich dokumentów i wypełnienie potrzebnych formalności pozwalając uniknąć problemów. Pomożemy Państwu we wszelkich trudnych i czasochłonnych krokach, tak, aby mogli Państwo swobodnie działać na niemieckim rynku. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc organizacyjną, księgową, doradczą i prawną w założeniu firmy w Niemczech.

www: http://www.firmawniemczech.eu/

:: szczegóły

» Badania rynku pracy

Informacje na temat zjawisk i trendów zachodzących na regionalnym rynku pracy i edukacji. Dostarczamy rzetelną informację o rynku pracy, która ułatwia podejmowanie decyzji o kierunkach rozwoju.

www: http://obserwatorium.dwup.pl

:: szczegóły

» Praca,Oferty Pracy,Baza CV. Oferty pracy, praca oferty pracy w Polsce.

PRACA OFERTY PRACY,PRACA, OFERTY. Oferty pracy, baza CV, praca. Oferty Pracy, Praca w Polsce. Praca oferty pracy,praca oferty pracy baza cv. Oferty Pracy,Praca za granicą. Baza CV, Praca, Oferty Pracy w Europie. OFERTY PRACY, PRACA, BAZA CV. BAZA OFERT PRACY. Z nami znajdziesz dobrą pracę!

www: http://www.jober.eu

:: szczegóły

» Super-praca - aktualne oferty pracy zagranicą

Praca w Irlandi, Angli, Niemczech, Austrii, Holandii, Polsce i innych krajach Europy.

www: http://www.super-praca.eu

:: szczegóły

» Wyspiarze - Portal Spolecznosciowy

Wyspierze.ie – polski portal społecznościowy w Irlandii. Ciekawostki i informacje na temat życia, pracy, codziennych spraw Dołącz do polskiej społeczności na wyspach

www: http://www.wyspiarze.ie/

:: szczegóły

» Praca - Praca w Holandii - Oferty Pracy :: PracaNL.PL

Praca - Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo najlepsze oferty pracy w Holandii - Praca w Holandii

www: http://www.pracanl.pl/

:: szczegóły

» praca za granicą, praca w Usa, praca w Angli, praca w Holandi, praca w

Na tej stronie znajdziesz oferty pracy za granicą i z Polski. Codziennie nowe oferty pracy . Każdy znajdzie branże dla siebie.

www: http://www.workjob24.com/PL/

:: szczegóły

» Oferty pracy w Jober.pl - znajdź pracę dla siebie

Dodawanie ogłoszeń pracy jeszcze nigdy nie było tak proste, tylko u nas dodasz swoją ofertę w mniej niż 2 minuty, a co najważniejsze zupełnie bezpłatnie! Dodaj już teraz swoją ofertę i znajdź pracowników w mgnieniu oka.

www: http://www.jober.pl

:: szczegóły

» Work abroad, work in the USA, work in England, work in Holland, and ma

On the website you will find most recent job offers from Poland as well as from abroad (USA, England, Denmark, Holland... and many other). Feel free to have a look at our job offers.

www: http://www.workjob24.com/

:: szczegóły

» Dla mieszkających w Irlandi

Dublin24.Net - Portal Polaków. W sieci jesteśmy od 2007 roku. Oferty pracy, cenne porady, newsy z życia codziennego, szkolnictwo, informacje kulturalne i rozrywka. W serwisie także: multimedia, forum, darmowe ogłoszenia, e-kartki, prognoza pogody i wiele innych - słowem: wszystko o życiu w tym kraju

www: http://www.dublin24.net

:: szczegóły

» Praca, Oferty Pracy. Jober.eu Baza CV, Oferty pracy, praca w Polsce. P

PRACA OFERTY PRACY. Oferty pracy, baza CV, praca. Oferty Pracy, Praca w Polsce. PRACA OFERTY PRACY. Oferty Pracy i Praca za granicą. Jober.eu to Baza CV, Praca, Oferty Pracy w Europie. OFERTY PRACY, PRACA, BAZA CV. BAZA OFERT PRACY Jober.eu. Z nami znajdziesz dobrą pracę!

www: http://jober.eu

:: szczegóły

» Zwrot podatku z USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii

Profesjonalne odzyskiwanie kwoty podatku z USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Krótkie terminy oczekiwania na zwrot. Niskie prowizje. Bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu podatku.

www: http://www.zwrot.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 24