Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / Meble, wyroby z drewna / Konserwacja, renowacja mebli

Dodaj stronę  ::

» Ekologiczne domy drewniane

Domy drewniane lub o konstrukcji drewnianej są nie tylko piękne i stylowe, ale i energooszczędne. Koszta oraz czas potrzebny na budowę domu z drewna jest o wiele niższy niż w przypadku domu murowanego. Niestety w Polsce domy drewniane wciąż są jedynie cieDomy drewniane lub o konstrukcji drewnianej są nie tylko piękne i stylowe, ale i energooszczędne. Koszta oraz czas potrzebny na budowę domu z drewna jest o wiele niższy niż w przypadku domu murowanego. Niestety w Polsce domy drewniane wciąż są jedynie cie

www: http://www.ekodomydrewniane.com/

:: szczegóły

» Renowacja antyków-mebli oraz produkcja mebli stylowych i antycznych.

Specjalizacją naszej firmy jest:produkcja mebli stylowych i produkcja mebli antycznych oraz renowacja mebli i antyków. Oferujemy Ci meble biblioteczne i regały biblioteczne wykonane ze szczególną starannością o detale. Wykonujemy niepowtarzalne i wyjątkowe meble stylowe, meble antyczne oraz meble angielskie i meble retro według autorskich projektów.

www: http://www.antyk-styl.eu/

:: szczegóły

» antyki-poznan.pl

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie renowacji i szeroko pojętego odnawiania mebli. Działamy w tej branży od ponad 10 lat, więc nasze…

www: http://www.antyki-poznan.pl/

:: szczegóły

» .:Renowacja Mebli:.

Firma zajmuje się renowacją mebli w pełnym tego słowa znaczeniu. Naprawa, Odświeżanie, doróbki.Wieloletnie doświadczenie, miłość do mebli, tradycyjne metody wykonania gwarantujšce długš trwałość wykonanej renowacji, to tylko niektóre z naszych cech. Przekonaj się.

www: http://www.renomeb.pl/

:: szczegóły

» konserwacja i renowacja mebli zabytkowych

DK Projects - konserwacja i renowacja mebli zabytkowych. Kupno i sprzedaż.

www: http://dk.abc.org.pl/

:: szczegóły

» Renowacja i konserwacja mebli

Strona Pracowni Konserwacji Mebli. Specjalizujemy się w renowacji antyków oraz w tworzeniu stylowych kopii mebli. Mamy już ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Pracownia znajduje się w Przeźmierowie koło Poznania. Zapraszamy!

www: http://antyczne.com.pl/

:: szczegóły

» ANTYKI, GALERIA - Starozytnosci i nowosci

antyki, galeria z antykami, starocie, meble, obrazy, lampy, porcelana

www: http://www.antyki-galeria.com/

:: szczegóły

» VINTAGE | antyki i renowacja. Meble starocie antykwariat. Poznań

Jeśli szukasz haseł: antyki renowacja meble starocie wyposarzenie wnetrze ambiente nastroj klimat kuferek babuni art-deco biedermeier empire ludwik filip salon kredens krzesla fotel szezlong stol niciak dekoracja dekorator architekt wnetrz styl stylowe maniera szelak politura fornir unikat orginal patyna antykwariat barok historia, kliknij.

www: http://www.e-antyk.pl/

:: szczegóły

» Styl Art- meble stylowe, ręcznie rzeźbione

Styl Art.Rok zał.1936r.Producent mebli stylowych,ręcznie wykonywanych i rzeźbionych.Produkujemy meble w stylach:Rokoko, Ludwik XV,Biedermeier,Ludwik filip,oraz wg.indywidualnych wzorów ,fotografii,a nawet zdjęć. Wykonujemy również renowację starych mebli.

www: http://www.stylart.com.pl/

:: szczegóły

» Renowacja Mebli

renowacja mebl, klejenie, biurka, naprawa, usługi ekspresowe,

www: http://www.stolart.abc.pl/

:: szczegóły

» Starocie

Antykwariat, starocie, antyki, delikatna porcelana, obrazy i prezenty. Zapraszamy - Antykwariacik !

www: http://www.antykwariacik.pl/

:: szczegóły

» Meble stylowe, antyki, repliki

Antyki, RENOWACJA MEBLI, ANTKÓW sklepy: Białystok, Łomża. Najciekawsze antyki, promocje na zamówienia mebli ze strony internetowej. Piękne starocie skupsprzedaż. Kompleksowo, profesjonalnie, szybko.

www: http://antyki-galeria.pl/

:: szczegóły

» Pracownia ArtStyl - konserwacja, renowacja mebli. Antyki, zabytki, meb

Autoryzowana Pracownia Konserwacji Mebli Zabytkowych, Artur Jaworski Warszawa - meble antyczne, antyki, stare meble zabytkowe. Specjalizacja to profesjonalna renowacja i konserwacja mebli, zabytków i antyków.

www: http://www.artstyle.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18863, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 13