Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biuro firma / BHP - artykuły, sprzęt

Dodaj stronę  ::

» Nikodem - szafki ubraniowe bhp

Specjalizujemy się w wyposażaniu zaplecza socjalnego w zakładach pracy oraz w wyposażaniu firm w artykuły BHP. Mamy w ofercie szafki bhp do szatni pracowniczych, szafki śniadaniowe do jadalni posiłków własnych oraz szafy skrytkowe. Do zakładów pracy, w których są podwyższone wymagania sanitarne, np. branża spożywcza i gastronomia, produkujemy szafki ubraniowe bhp z pionową przegrodą w komorze ubraniowej. Dzięki tej przegrodzie szafki umożliwiają oddzielenie odzieży roboczej od odzieży osobistej pracownika. Szafki ubraniowe z przegrodą produkujemy w kilku wersjach: 1-drzwiowe, 2-dzrwiowe oraz 3-drzwiowe. Ponadto wszystkie nasze szafy mogą być wyposażone w nóżki lub podstawę z ławką oraz skośny daszek. Szafki śniadaniowe oraz szafy skrytkowe oferujemy w kilkudziesięciu wersjach wykonania. Produkujemy szaf skrytkowe posiadające od 2 do 24 schowków różnej wielkości oraz szafki śniadaniowe z 10, 12 lub 18 skrytkami. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo przemysłowe maty antypoślizgowe, maty gumowe olejoodporne oraz wykładziny gumowe.

www: http://www.nikodem.com.pl/

:: szczegóły

» AMPARO - ochrona słuchu

MSA to światowy lider w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Jesteśmy jego oficjalnym dystrybutorem. Oferujemy środki bezpieczeństwa używane w przetwórstwie naftowym, górnictwie, służbach porządku publicznego, rolnictwie, hutnictwie, budownictwie, oczyszczalniach ścieków i wielu innych dziedzinach. Amparo to firma z wieloletnim doświadczeniem, dysponująca wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, potrafiącą doradzić w każdej potrzebie i odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości.

www: http://www.amparo.com.pl

:: szczegóły

» Higiena Serwis Czyściwa przemysłowe

Zamysłem firmy Higiena Serwis jest zaświadczanie usług na najwyższym poziomie. Jest ona czołowym dostawcą na rynku północnej Polski produktów wielu wiodących marek, między innymi: Buzil, Dreiturm, Ecolab, Katrin oraz Tork. Od trzech lat jednostka jest również wyłącznym importerem maszyn czyszczących i dystrybutorem zamiatarek RCM. Zdobyty sukces zawdzięcza wielu latom pracy oraz ulepszania swoich zdolności. Stawia bowiem na najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu cieszy się poważaniem i renomą w branży.

www: http://higienaserwis.pl/

:: szczegóły

» Samochód do ślubu

Niestety, wybór auta ślubnego nie jest najłatwiejszy, szczególnie jeśli chcemy skorzystać z usług specjalistycznej firmy. Niestety, wybór auta ślubnego nie jest najłatwiejszy, szczególnie jeśli chcemy skorzystać z usług specjalistycznej firmy. Niestety, wybór auta ślubnego nie jest najłatwiejszy, szczególnie jeśli chcemy skorzystać z usług specjalistycznej firmy.

www: http://www.profesjonalnaorganizacjawesel.com/

:: szczegóły

» Kursy Szkolenia BHP INSTRUKCJE RADOMSKO CZĘSTOCHOWA BEŁCHATOW

Zamów szybkie szkolenie BHP 783-881-068 Szkolenie mogę przeprowadzić w Twojej firmie także w soboty lub w niedziele. Oferuje usługi na terenie SZKOLENIA KURSY BHP PPOŻwoj.łódzkiego, śląskiego oraz świętokrzyskiego.

www: http://www.rafbhp.zafriko.pl/

:: szczegóły

» Systemy alarmowe

System alarmowy to zespół urządzeń, które służą do zabezpieczenia obiektu. Można by go porównać do pewnego rodzaju wartownika, który stoi na straży i chroni nasz majątek.Cały system składa się z wielu elementów, które razem ze sobą współpracują System alarmowy to zespół urządzeń, które służą do zabezpieczenia obiektu. Można by go porównać do pewnego rodzaju wartownika, który stoi na straży i chroni nasz majątek.Cały system składa się z wielu elementów, które razem ze sobą współpracują

www: http://www.alarmy.ws/

:: szczegóły

» Szkolenia BHP Poznań - BHP-Kaniewski

Szkolenia BHP Poznań - BHP Kaniewski jest firmą zajmującą się wszechstronną obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

www: http://bhp-kaniewski.pl/

:: szczegóły

» PROTECTION - Nadzór, Szkolenia, Doradztwo, BHP, PPOŻ

Firma Szkoleniowo - Doradcza z zakresu BHP, Ochrony PPOŻ, Higieny Pracy oraz Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej,

www: http://www.protection.waw.pl/

:: szczegóły

» Rękawice robocze

P.P.H. Milton to firma zajmująca się produkcją rękawic roboczych oraz ochronnych. Szyjemy rękawice na indywidualne zamówienia wynikające ze specyfiki produkcyjnej. Jesteśmy wszędzie tam gdzie gotowe rozwiązania to za mało. Dostosowujemy się do potrzeb klienta. Szyjemy rękawice w naszej pracowni z wysoko gatunkowej bawełny według dyrektyw unijnych oraz certyfikatów ISO.

www: http://miltonsl.pl/

:: szczegóły

» BHP, P.Poż i Ochrona Środowiska - kompleksowa obsługa

Świadczymy usługi w zakresie specjalistycznej obsługi firm w zakresie BHP, P.Poż i Ochrony Środowiska. Więcej szczegółów na stronie www.specjalistabhp.com.pl Podpisując z nami umowę masz pewność, że sprawami BHP będą się zajmowac specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

www: http://www.specjalistabhp.com.pl/

:: szczegóły

» szafy ubraniowe bhp

Specjalizujemy się w wyposażaniu szatni pracowniczych w szafy ubraniowe bhp. Pomagamy w urządzeniu szatni w zgodzie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy i innych przepisów. Posiadamy w ofercie szafy ubraniowe z przegrodą i bez przegrody, szafki bhp na nóżkach i na cokole.

www: http://www.metalica.com.pl/

:: szczegóły

» MJM - Środki ochrony pracy

Dystrybutor odzieży ochronnej i roboczej oraz pozostałych artykułów BHP

www: http://mjm.net.pl/

:: szczegóły

» Maty podłogowe NOMAD terra, aqua, optima, modular 3M

Opracowana przez naukowców 3M, blisko 30 lat temu mata wejściowa NOMAD, zapoczątkowała stworzenie bogatego asortymentu mat 3M (wycieraczek): począwszy od mat terra, poprzez modular oraz optima, a na aqua kończąc.

www: http://www.admed.pl

:: szczegóły

» Ubrania-BHP.pl, Sklep Internetowy

Sklep Ubrania-BHP.pl - dla Twojego bezpieczeństwa polecamy odzież ochronną i obuwie robocze. Kombinezony, kurtki, kamizelki, koszule flanelowe, spodnie, rękawice, buty gumowe i PCV. Ochrona głowy, wzroku, słuchu Odzież ochronna Obuwie ochronne Rękawice robocze Odzież ochronna ocieplana Ubrania robocze, odzież ochronna, Okulary ochronne, trzewiki robocze, BHP. Stale poszerzamy ofertę artykułów niezbędnych przy każdym rodzaju prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych i innych. Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Wejdź - zamów - bądź bezpieczny.

www: http://www.ubrania-bhp.pl/

:: szczegóły

» Szkolenia BHP, usługi bhp - BHP Partner Łomianki

BHP Partner Łomianki Dolne - szkolenia BHP, usługi BHP, doradztwo BHP, ochrona przeciwpożarowa, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja BHP, szkolenia stanowiskowe i instruktażowe, bhp, BHP, szkolenia bhp, szkolenie BHP, obsługa bhp, doradztwo BHP, ryzyko zawodowe, pomoc BHP, ochrona ppoż, ppoż, pomoc przeciwpożarowa, BHP P Poż, Piotr Wielgosz, Łomianki Dolne, p.poż, Bhp-partner, Bhp Partner.pl, higiena pracy, bezpieczeństwo w pracy, zgłoszenia do PIP i PIS, inspekcja pracy, bezpieczeństwo i higiena pracy, świadczenia bhp, instruktaże stanowiskowe, dokumentacja wypadkowa, outsourcing

www: http://www.bhp-partner.pl/

:: szczegóły

» skrzyniopalety, palety, pojemniki, wiaderka - JAMIS

Przedstawiciel firmy Auer GMBH - producenta opakowań zwrotnych z tworzywa sztucznego w tym palet, skrzyniopalet, pojemników i wiaderek.

www: http://www.zaopatrzenie.com.pl

:: szczegóły

» Sejfy i szafy aktowe

Sejfy i szafy aktowe. Jeśli chcesz kupić metalowe szafy na akta bądź solidny sejf, zajrzyj do sklepu NetSejf.pl

www: http://www.netsejf.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18897, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 14