Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / woj. kujawsko-pomorskie / Biznes

Dodaj stronę  ::

» MSP INVEST - dotacje na innowacje w Toruniu

Potrzebujesz pieniędzy na rozwój swojego przedsiębiorstwa? Jeśli tak to z pewnością powinieneś postarać się o dotacje na innowacje Bydgoszcz. Obecnie Unia Europejska ma fundusze unijne Toruń, z jakich pieniądze są przeznaczane na inwestycje dla firm. Takie fundusze są obecnie niezwykle przydatne i użyteczne, szczególnie, że nie jest wcale tak ciężko uzyskać dofinansowanie. Jeśli więc masz swoją firmę i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na jej rozwój to postaraj się o dostanie dotacji z funduszów unijnych.

www: http://www.mspinvest.pl

:: szczegóły

» Szkolenia medialne

na stronie znajdzieszbogatą ofertę szkoleń menadżerskich w Poznaniu. doświadczeni trenerzy i dziennikarze to to, co nas wyróżnia. Oferujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte zajęcia dla firm. zapraszamy do współpracy...

www: http://www.mediastorm.edu.pl/

:: szczegóły

» Fundacja Rosa - przekaż 1% rozliczając PIT za rok 2009

program pity 2009,program do pit,program pit 37,program do rozliczenia pit,program do pit 2009,program do pit 37,program do wypełniania pit,program do rozliczania pit,program do rozliczania wzorów pit.

www: http://www.fundacjarosa.pl/

:: szczegóły

» Przecierki Szybko Rembertów

Specjalizujemy się w dostarczaniu Państwu najwyższej jakości usług budowlanych i remontowych. Nasza specjalność to usługi budowlane . Działamy przede wszystkim tanio . Pracujemy na terenie całej Polski, głównie w Warszawie w dzielnicy Targówek . Zanim zaczniemy realizację zlecenia , wiele uwagi poświęcamy uzgodnieniu wszystkich szczegółów z klientem oraz zabezpieczeniu miejsca pracy. Bardzo dbamy o to, aby w czasie wykonywania robót nie ucierpiały Państwa domy . Zadowolenie naszych klientów jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Zapraszamy!

www: http://www.tynki.org.pl/

:: szczegóły

» Organizowanie konferencji i szkoleń

Centrum konferencyjne w odrestaurowanym Pałacu Ossolińskich w Sterdyni . Sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym , pokojami noclegowymi , kompleksem SPA oraz restauracjami .Zabytkowe wnętrza, urzekające swoim klimatem, wprowadzają atmosferę skupienia i koncentracji co sprawia, iż nasze sale konferencyjne są niepowtarzalne. Zapraszamy do Pałacu .

www: http://www.palacossolinskich.pl/

:: szczegóły

» Livebooks - to niedroga książka czytana CD-MP3, audiobook dla całej ro

LiveBooks.pl INTERNETOWA KSIĘGARNIA książek do słuchania. Oferujemy książki MP3 poczytnych pisarzy - czytane przez lubianych aktorów. Livebooks - to tania ksiazka czytana CD-MP3, to audio book dla każdego, to również kursy angielskiego na CD , audio book z kategorii: poradniki polecane zwłaszcza dla miłośników literatury, posiadamy również audiobook dla naszych pociech oraz wiele innych.

www: http://www.livebooks.pl/

:: szczegóły

» SMYCZE REKLAMOWE - producent

Nasza oferta obejmuje smycze reklamowe (logobandy) produkowane w kilku technikach. Realizujemy zamówienia już od 100 szt. Oferujemy krótkie terminy wykonania, a przy dużych nakładach bezkonkurencyjne ceny! Dokładamy wszelkich starań by produkowane przez nas wyroby były niemalże idealne.

www: http://www.smycze-reklamowe.pl/

:: szczegóły

» Okna drewniane, drzwi drewniane Ortis. Producent okien drewnianych Suw

Okna drewniane, drzwi drewniane. Producent okien i drzwi drewnianych Ortis. Firma Ortis specjalizuje się w produkcji Okien i Drzwi Drewnianych. Kontakt: +48 22 879 97 77, ortis@ortis.pl, warszawa@ortis.pl. Salon fabryczny, Warszawa, ul. Bartycka 26 paw. 51

www: http://www.ortis.pl/

:: szczegóły

» Dabrowsky - dotacje unijne, doradztwo europejskie, PO IG 8.1

Dabrowsky.com - Pomagamy jak efektywnie pozyskać finansowanie z Unii Europejskiej. Fundusze strukturalna napędzą Twój biznes Działanie 8.1 i 8.2 to idealne programy dla młodych firm informatycznych. Gwarantujemy wysoką skuteczną. Charakteryzujemy się wysoką skytecznością Dabrowsky specjalizuje się w doradztwie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Realizujemy projekty w oparciu o fundusze europejskie. Dabrowsky posiada rozbudowaną bazę kontaktów w funduszach VC i sieciach aniołów biznesu co pozwala nam na ewentualne zaoferowanie alternatywnej metody pozyskania kapitału.

www: http://www.dabrowsky.com/

:: szczegóły

» Paintball Kraków

Nasza firma zajmuje się fachową organizacją meczy paintball-owych na ternie pola paintball-owego w m. Niepołomice niedaleko m. Krakow. Centrum miasta Kraków znajduję się 25 km. od pola paintball-owego firmy Thrill Sport. Firma przygotowuje również gry paintball w miejscach wybranych przez klienta. Firma Thrill Sport prowadzi wypożyczalnie sprzętu paintball oraz sprzedaż kulek paintball.

www: http://www.thrillsport.pl/

:: szczegóły

» ...::: Nowak Support Consulting :::... AGENCJA MARKETINGOWA

Agencja marketingowa oferująca kompleksowe usługi z zakresu marketingu sportowego, politycznego i gospodarczego. BADANIA MYSTERY SHOPPING, SZKOLENIA NLP, SZKOLENIA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ,

www: http://www.nowakconsulting.pl/

:: szczegóły

» COMPERTUM - detektywistyka i ochrona

Detektyw Mirosław Borkowicz - Toruń: usługi detektywistyczne, wykrywanie podsłuchu, ochrona mienia, osobista, windykacja, Twój prywatny detektyw, usługi detektywistyczne

www: http://www.detektywistyka.torun.com.pl/

:: szczegóły

» Uni-Car Dwa Sp z o.o. autoryzowany koncesjoner Renault i Dacia

Uni-Car Dwa Sp z o.o. autoryzowany koncesjoner Renault i Dacia

www: http://www.uni-car.pl/

:: szczegóły

» STOPER BIS SYSTEMY FISKALNE BYDGOSZCZ

Oprogramowanie dla gastronomii, restauracji, oprogramowanie dla sklepów i marketów, oprogramowanie dla stacji paliw. Sprzedaż, serwis kas i drukarek fiskalnych. Czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, wagi elektroniczne, metkownice.

www: http://www.stoperbis.pl

:: szczegóły

» INFOFORDON.pl - Twój Fordon

infofordon.pl - Fordoński Serwis Informcyjny. Serwis współtworzony przez dziennikarzy i fotoreporterów Expressu Bydgoskiego. Jedyny codziennie aktualizowany serwis w Fordonie.

www: http://infofordon.pl

:: szczegóły

» Wodny Sprzęt Ratunkowy - Wodniak Bydgoszcz M. Krajczewski

Oferujemy wodny sprzęt ratunkowyna łodzie,jachty,statki.Organizujemy kursy motorowodne zapraszamy

www: http://www.wodnysprzetratunkowy.pl/

:: szczegóły

» Worki papierowe

Strona firmowa firmy zajmującej się sprzedażą artykułów papierniczych, tj. worków papierowych, papierów marszczonych oraz tektury falistej i pudeł kartonowych. Są to produkty krajowe o wysokim standardzie i jakości. Stawiamy przede wszystkim zarówno na dobrą jakość oferowanych przez nas produktów, jak również na jakość i rzetelność obsługi.

www: http://www.papirusbis.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 18897, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16