Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Usługi budowlane - przemysłowe

Dodaj stronę  ::

» Wózki warsztatowe- P.P.U.H. Rotax

Rotax to rzetelna firma, która od 1997 roku oferuje wysokiej jakości wózki warsztatowe w bardzo przystępnej cenie. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasze znakomite wózki towarowe WZ-5 oraz wózki WZ-3, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Jako czołowy producent mebli metalowych w kraju oferujemy Państwu także doskonałe meble bhp, regały magazynowe oraz szczotki przemysłowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i do osób prywatnych, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie.

www: http://www.rotaxbydgoszcz.pl/

:: szczegóły

» Vector

Firma Vector specjalizuje się w malowaniu i znakowaniu garaży, parkingów oraz powierzchni magazynowych. Wykonujemy oznakowania poziome i pionowe, umieszczamy napisy, symbole i znaki. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.vector-znakowanie.com.pl/

:: szczegóły

» Awbud

AWBUD to zdywersyfikowana grupa budowlana. Jako generalny wykonawca realizujemy, obiekty produkcyjne, hale przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej i ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

www: http://www.awbud.pl/

:: szczegóły

» KAMIŃSCY- nadzory inspektorskie

W Katowicach, od ponad dwudziestu lat prosperuje podmiot gospodarczy o nazwie Firma Specjalistyczna Kamińscy. Przedstawiana firma świadczy usługi w obszarze wykonywania specjalistycznych prac w charakterze osuszania ścian oraz odgrzybiania ścian. Firma ta posiada doskonale wykwalifikowany personel, z pomocą którego na wysokim poziomie realizuje wszelkiego rodzaju osuszanie oraz odgrzybianie, hydroizolacje, izolacje przeciwwilgociową, przeciwwodną, izolację poziomą i pionową, a także iniekcję. Prace te realizowane są przy pomocy nowoczesnych urządzeń oraz metod, co zapewnia gwarancję skuteczności. Oprócz tego zajmuje się naprawą konstrukcji murowych oraz innych, naprawami i remontami dachów, kominów, wykonywaniem tynków renowacyjnych czy również malowaniem elewacji. To firma, dla której liczy się kompleksowość usług, dlatego gwarantuje ona odbiorcom usługi profesjonalnego rzeczoznawcy budowlanego, doradztwo, tworzenie opinii, przeglądów, ekspertyzy budowlane. Więcej na stronie internetowej.

www: http://www.firmaspecjalistyczna.pl

:: szczegóły

» Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Firma WEKER s.c. specjalizuje się serwisem, sprzedażą oraz wynajmem nowego i używanego sprzętu budowlano, sprzętu drogowego oraz elektronarzędzi. Firma istnieje na rynku od wielu lat na wskutek czego może się pochwalić sporym doświadczeniem pracowników.

www: http://www.weker.pl/

:: szczegóły

» Hale

BiB Systems Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją, dostawami oraz montażem (pod klucz) hal stalowych. Wykonujemy zarówno hale systemowe, jak i projektowane indywidualnie.

www: http://www.bibsystem.pl/

:: szczegóły

» Torsystem Butzbach Sp. z o.o. - bramy przemysłowe, bramy segmentowe,

Jesteśmy jednym z liderów na Polskim rynku firm produkujących bramy przemysłowe oraz doki przeładunkowe(systemy przeładunkowe). Współpracujemy z renomowanymi dostawcami komponentów do produkcji bram z Niemiec, Holandii i Włoch. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę Niemieckiej Firmy Butzbach Industrietore. W ofercie m.in.: bramy segmentowe - także do mroźni doki przeładunkowe bramy harmonijkowe bramy z włókna szklanego bramy szybkobieżne z PCV

www: http://www.torsystem.com.pl/

:: szczegóły

» Baseny kąpielowe

Projektowanie, sprzedaż, montaż, budowa basenów Desjoyaux. Baseny ogrodowe oraz baseny kąpielowe, zadaszenia basenów i akcesoria basenowe. Adaptacje istniejących obiektów, uzdatnianie wody, Welness. Producent basenów - serwis basenów, basen ceny. Dystrybucja - Kraków, Poznań, Mirków, Warszawa, Milanówek, woj. mazowieckie.

www: http://www.apibaseny.pl/

:: szczegóły

» Posadzki

Jesteśmy nowoczesną firmą wychodzącą na przeciw wymaganiom współczesnego rynku. W dziedzinie posadzek żywiczno - epoksydowych oraz poliuretanowych, potrafimy spełnić nawet najwymyślniejsze pomysły inwestorów, projektantów i architektów. Swoją ofertę ograniczamy jedynie do posadzek żywiczno - epoksydowych oraz poliuretanowych. Tak wąska specjalizacja, pozwala nam wykazać się profesjonalizmem na najwyższym poziomie dla świadczonych przez nas usług.

www: http://www.jakposadzki.pl/

:: szczegóły

» ERM - Bramy garażowe, bramy segmentowe, bramy wjazdowe, serwis br

Bramy garażowe, segmentowe, przemysłowe, automaty do bram NICE, CAME

www: http://bramy-garazowe.pl.tl/

:: szczegóły

» Blachy

InpolKrak od początku swej działalności zajmuje się sprzedażą stali. Poprzez nabywanie doświadczeń, wprowadzanie nowoczesnych metod sprzedaży, dystrybucji i zakupów stara się sprostać potrzebom swych klientów i wymogom rynku specjalistycznego.

www: http://www.inpolkrak.com.pl/

:: szczegóły

» Posadzki przemysłowe

Wykonujemy posadzki przemysłowe, podłogi betonowe, betony utwardzane powierzchniowo, posadzki z żywic i wiele innych. FLOORBET i TARBUD z Sosnowca specjalizują się w wykonywaniu posadzek przemysłowych, betonów utwardzanych powierzchniowo oraz cienkowarstwowych systemów - żywic epoksydowych i żywic poliuretanwych. Działamy od 1990 roku.

www: http://floorbet.pl

:: szczegóły

» Przemyśl wanny emaliowane

DUDI - MEX Export-Import

www: http://www.dudi-mex.pl/

:: szczegóły

» Firma

Firma Bamix - specjalizacja to budownictwo przemysłowe. Firma oferuje hale, biura, magazyny, chłodnie, hale stalowe i produkcyjne, mroźnie, pawilony handlowe oraz wiaty. Serdecznie zapraszamy Państwa po hale stalowe.

www: http://www.bamix.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 10