Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Usługi budowlane - wyburzenia, rozbiórki

Dodaj stronę  ::

» Wykopy, wyburzenia, kruszenie - Sasbud

Firma Sasbud działa na polskim rynku usług od 1991 roku. Działalność firmy związana jest z usługami rozbiórkowymi i wyburzeniowymi. Oferuje na terenie całej Polski kompleksowe prace związane z mechanicznym wyburzeniem obiektów żelbetowych, betonowych i ceglanych. Oferuje kruszenie gruzu i betonu, dostarcza kruszywa: gruz betonowy, humus, kliniec, kruszywa drogowe, kruszywo betonowe i dolomitowe, piasek kopalniany, pospółkę, tłuczeń betonowy, żwir płukany. Specjalizacja firmy to rozbiórki, wykopy, kruszenie betonu i wyburzenia.

www: http://www.sasin.com.pl/

:: szczegóły

» EKO-ROZ-BUD - rozbiórki, wyburzenia, roboty ziemne, kruszenie betonu

Firma Eko-Roz-Bud – w ofercie rozbiórki i wyburzenia, kruszenie betonu, roboty ziemne i budowlane, usługi inwestycyjne, remontowe i remontowe. Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków. Specjalizacją zakładu są roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe obiektów budowlanych i prace demontażowe konstrukcji stalowych i żelbetonowych.

www: http://www.rozbiorki-wyburzenia.pl

:: szczegóły

» Trans-Kop - koparki. Koparki kołowe. Podnośniki koszowe. Pompy do betonu.

Trans-Kop Poznań - oferujemy usługi maszynami budowlanymi. Koparki, koparki kołowe, podnośniki koszowe, pompy do betonu, ładowarki teleskopowe, beton, maszyny budowlane, rozbiórki, wykopy, koparko-ładowarki, beton towarowy. Wykonujemy również rozbiórki, wykopy i inne usługi budowlane oraz beton

www: http://www.trans-kop.pl/

:: szczegóły

» rozminowanie

Firma BET – MIN S.C. zajmuje się wykonywaniem prac saperskich (w tym podwodnych) W zakresie prac saperskich oferujemy usługi polegające na: • kompleksowym oczyszczeniu terenu z przedmiotów wybuchowych pochodzenia wojskowego. • oczyszczaniu dna rzek i zbiorników wodnych ( saperskie prace podwodne) • prowadzeniu nadzoru saperskiego podczas wykonywania prac ziemnych

www: http://www.zgora.pl/

:: szczegóły

» wyburzenia

Specjalizujemy się w wyburzeniach, recyklingu gruzu, rekultywacji terenu. Hydroizolacje i naprawy konstrukcji żelbetowych. Handel paliwami i gazami technicznymi. Przedsiębiorstwo w obecnym kształcie prawnym jest kontynuacją działalności gospodarczej prowadzonej przez osoby fizyczne od 1991 r.

www: http://www.dox.com.pl/

:: szczegóły

» Franchising

Działamy w oparciu o ideę franchisingu - w ramach ekspansji tworzymy własne punkty sprzedaży - kioski i salony prasowe, a także adoptujemy lokale w miejscach o największym przepływie klientów.

www: http://www.eurokiosk.pl/

:: szczegóły

» Wyburzenia i rozbiórki obiektów budowlanych, Skup złomu

Wykonujemy rozbiórki i wyburzenia obiektów przemysłowych oraz utylizację gruzu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i doświadczoną kadra pracowniczą. Prowadzimy również skup i sprzedaż złomu metali żelaznych i kolorowych, recykling surowców wtórnych oraz złomowanie pojazdów.

www: http://www.segromet.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21