Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Usługi budowlane - instalacje sanitarne

Dodaj stronę  ::

» Usługi hydrauliczne Poznań

Firma oferuje wykonawstwo i remonty instalacji wodno-kanalizacyjnych, montaż urządzeń grzewczych, armatury, usuwanie awarii hydraulicznych oraz remonty instalacji c.o. i gazowych. Swoje usługi firma świadczy także w sąsiedztwie Poznania.

www: http://www.hydraulik-poznan.com.pl

:: szczegóły

» Hydraulik Poznań

Nasza firma oferuje Państwu całodobowe usługi hydrauliczne. Naszą specjalizacją jest usuwanie awarii hydraulicznych. Oferujemy także montaż wszystkich instalacji hydraulicznych - grzewczych, sanitarnych, gazowych, CO. Terenem naszego działania jest przede wszystkim Poznań i jego okolice. Oferowane przez nas usługi hydrauliczne są solidne i niedrogie. Zachęcam do korzystania z naszych usług.

www: http://www.hydraulik.i-poznan.pl

:: szczegóły

» Tani sklep internetowy - kan-wod.pl - centrum oczyszczalni i studni

Tani sklep internetowy z armaturą sanitarną. Przydomowa oczyszczalnia �cieków i studnia wodomierzowa, to rzeczy na których znamy się doskonale.

www: http://kan-wod.pl/

:: szczegóły

» Izolacje przeciwwodne, izolacje - waterstop.pl

Waterstop.pl – internetowy sklep z materiałami izolacyjnymi Grace. W ofercie znajdują się izolacje Grace, izolacje dachów, zabezpieczenia przeciwwodne, hydroizolacje. Szeroki wybór produktów i fachowa pomoc. Firma Aqua Tech działa w sektorze zabezpieczeń przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków. Posiadamy autoryzację czołowych producentów chemii budowlanej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczną aparaturę pomiarową i stosujemy nowoczesne technologie hydroizolacji.

www: http://www.waterstop.pl/

:: szczegóły

» Przepompownie, oczyszczalnie ścieków, pompy ciepła - PROMER

Projektujemy i wykonujemy przepompownie ścieków, przydomowe oczyszczalnie, instalacje pomp ciepła, przyłącza wod-kan. Posiadamy w sprzedaży pompy, oczyszczalnie, zbiorniki na szambo, separatory i armaturę

www: http://www.promer.com.pl/

:: szczegóły

» łazienka

Producent Domino - Ceramika Tubądzin - dba o wysoką jakość produktów, dokonując systematycznych badań prowadzonych przez: własne laboratoria, Instytut Szkła i Ceramiki w Warszawie oraz niezależne instytucje włoskie i hiszpańskie. Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, a także szeroki wybór płytek dekoracyjnych i listew ceramicznych.

www: http://www.ceramika-domino.pl/

:: szczegóły

» WEBI - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, rekuperatory, pompy ciep

Indywidualne rozwiązania i projekty z zakresu instalacji chłodniczych klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz energooszczędnych technik grzewczych, jak kolektory słoneczne, rekuperatory i pompy ciepła.

www: http://www.webi.pl/

:: szczegóły

» Instalacje grzewcze i sanitarne Bełchatów

Instalacje grzewcze i sanitarne - zajmujemy się montażem nowych instalacji, a także modernizacją istniejących. Ponad to prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną elementów instalacji oraz wyposażenia łazienek.

www: http://www.termer.pl/

:: szczegóły

» Instalacje i sieci sanitarne | consulting wycena wykonawstwo | Zaworek

Świadczymy usługi consultingowe w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych, w tym wycena i kosztorysowanie. Zapewniamy wykonawstwo robót sanitarnych zewnętrznych (sieci i przyłącze wodociągowe, kanalizacyjne, sanitarne, deszczowe oraz gazowe) oraz wewnętrznych (instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, CO oraz gazowe). Prowadzimy nadzory budowlane, świadczymy usługi sprzętem budowlanym oraz transportowe

www: http://www.zaworek.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 14