Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Drewno

Dodaj stronę  ::

» DM System Marcin Berecki

Dostępne w naszej ofercie deski oraz profile wykonane z drewna polimerowego to materiał pozwalający na wykonanie bardzo wielu elementów do użytku publicznego i prywatnego, m.in. mebli i architektury ogrodowej, poręczy i balustrad, tarasów czy tablic informacyjnych.

www: http://dm-system.pl/

:: szczegóły

» DREWNO.PL - serwis przemysłu drzewnego

DREWNO.PL - informacje, ogłoszenia, giełda, tartaki, domy drewniane, tarcica, palety, pellets, parkiety, meble, maszyny do obróbki drewna, stolarka, okna i drzwi z drewna, przemysł drzewny

www: http://www.drewno.pl/

:: szczegóły

» Cyklinowanie, szlifowanie, renowacja Parkietu

Układamy parkiety, panele i podłogi egzotyczne w Warszawie i Białymstoku, lakierujemy podłogi drewniane, szpachlujemy ubytki w drewnie, schodach, listwujemy. Cyklinujemy parkiety bezpyłowo. W ofercie mamy także olejowanie, szlifowanie, polerowanie desek, renowację podłóg, przekładanie parkietu.

www: http://cyklinowanieparkietu.com/

:: szczegóły

» Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Drewex

Produkujemy parkiet lity w 3 podstawowych klasach wg normy PN-89 w dwóch wersjach: 1. parkiet o grubości 20mm w wymiarach: 20x50x300mm 20x60x300 i 400mm 2. parkiet o grubości 16mm w wymiarach: 16x60x300, 350 i 400mm 16x70x300, 350 i 400mm Dąb, dąb czerwony, jesion. Oferujemy również schody drewniane i listwy przypodłogowe. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać deskę podłogową z drewna liściastego i drewna iglastego. Ceny niskie i stabilne. Przy stałej współpracy - upust.

www: http://www.parkiety-schody.com.pl/

:: szczegóły

» Parkiety, deski podłogowe : Katowice, Mysłowice, Tychy, Mikołów, Bytom

Parkiety drewniane z drzew krajowych i egzotycznych: klasyczne parkiety dębowe, wytrzymałe parkiety bambusowe, parkiety do łazienek i pomieszczeń o dużej wilgotności, odporne i wytrzymałe parkiety do restauracji, pensjonatów i hoteli, deski parkietowe do barów i sklepów, przemysłowe mozaiki parkietowe do salonów samochodowych i wystawienniczych, drewniane podłogi sportowe do hal widowiskowych, kortów, hal sportowych, parkiety taneczne, podłogi do klubów fitness i siłowni, eleganckie i funkcjonalne podłogi drewniane do domów - do każdego pomieszczenia. Szeroka gama kolorów, wzorów usłojenia i właściwości mechanicznych.

www: http://www.podlogi-katowice.pl/

:: szczegóły

» Podłogi

Zakład Grabo jest przedsiębiorstwem branży przetwórstwa drewna. W swojej ofercie ma parapety, płyty meblowe, łóżka, podłogi i inne elementy z drewna. Firma Grabo w produkcji wykorzystuje najnowsze technologie. Materiałami wykorzystywanymi w procesie przetwórstwa są wszystkie najpopularniejsze gatunki drewna.

www: http://www.grabo.com.pl/

:: szczegóły

» Alfatech producent ploterów frezują

Celem naszej działalności jest wykonywanie wysokiej jakości maszyn. Dzięki bogatej ofercie i konkurencyjnym cenom, nasze maszyny cieszą się dużym zainteresowaniem. Alfatech, Ploter, plotery, frezujący, frezowanie, producent, cncgraf, plazma.

www: http://frezarka.pl/

:: szczegóły

» Format - obróbka płyt meblowych oraz w wykończenie krawędzi obrzeżami

Firma Format - Specjalizujemy się w obróbce płyt meblowych oraz w wykończeniu krawędzi obrzeżami PCV i fornirem

www: http://www.format.warszawa.pl

:: szczegóły

» Tartak Gdańsk

Tartak Dremab, Tuchom woj. pomorskie - drewno budowlane, konstrukcje dachowe. Sprzedaż - króciaki iglaste, deski, belki, krawędziarki, łaty i kontrłaty, stolarka sosnowa, opał iglasty. Także impregnacja zanurzeniowa. Tartak ma na stronie cennik.

www: http://www.tartakdremab.comweb.pl/

:: szczegóły

» Okna

OKNA Ekskluzywne okna drewniane WĘGIEL - okna z drewna, najtatańsze ekskluzywne okna z drewna w polsce. Okna firmy Węgiel to najwyższa światowa jakości, przy zachowani konkurencyjnej ceny!

www: http://www.oknazdrewna.pl/

:: szczegóły

» YelTar - Impregnacja ciśnieniowo-próżniowa drewna. Drewno impregnowane

Firma YelTar w Jaworznie - Impregnacja ciśnieniowo-próżniowa, Tartak, Sprzedaż drewna. Drewno impregnowane ciśnieniowo. Profesjonalna impregnacja drewna. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 ułatwia transport naszego drewna.

www: http://www.impregnacja.yeltar.pl/

:: szczegóły

» deski egzotyczne, tarasowe

Oferujemy drewno drzew liściastych: brzoza, dąb, buk i grab. Drewno połupane jest na szczapy o długości 24-27 cm i układane w paletach oraz pakowane w worki raszlowe o pojemności 25 litrów.,Deski tarasowe z egzotycznych gatunków drewna. Charakteryzuje je bardzo duża odporność na niekorzystny wpływ w

www: http://www.dombal.com.pl/

:: szczegóły

» Okleiny i Tarcica

Zajmujemy się dystrybucją oklein i tarcic producentów krajowych oraz największych firm z całego świata. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Realizujemy zamówienia specjalne. Dostarczamy towar do klienta. W stałej ofercie mamy ponad 100 gatunków produktów.

www: http://www.okleiny-tarcica.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21