Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Drogi - budowa, sprzęt, usługi

Dodaj stronę  ::

» Wynajem sprzętu drogowego - Setipolska.pl

Wynajem sprzętu drogowego to jedna z gałęzi jaką posiada w swojej ofercie firma Seti Polska. W ofercie można znaleźć także usługi związane z wozidłami budowlanymi, rościełaczami asfaltu oraz stabilizacją gruntu. ponadto chcemy zapewnić możliwość pracy całodobowej wraz z całą obsadą specjalistów.

www: http://www.setipolska.pl

:: szczegóły

» Płyty drogowe 24 - Nowe i używane

Płyty drogowe na miarę Twoich potrzeb! Płyty drogowe, które spełniają najwyższe standardy europejskie a co za tym idzie posiadają najlepszą jakość, odporne na trudne warunki atmosferyczne, niepodważalnie niska cena oraz transport na terenie całego kraju!. Dzięki jakości usług na najwyższym poziomie nasze produkty używane są w całej Polsce.

www: http://plytydrogowe24.pl/

:: szczegóły

» Witamy na stronie Ecotec-Polska

Firma Ecotec Polska zajmuje się stawianiem ekologicznych barier dźwiękochłonnych chroniących przed hałasem. Bariera w swej finalnej postaci przyjmuje wygląd zielonej ściany żywych roślin.

www: http://www.ecotec-polska.pl/

:: szczegóły

» usługi mostowe

Jesteśmy firmą podwykonawczą. Świadczymy usługi w zakresie budowania i remontów mostów,przepustów i wiaduktów.Wykonujemy prace w zakresie :montowanie łożysk,składanie rusztowań w systemie doka i peri,układanie płyt gzymsowych,montaż barier dźwiękochłonnych,montaż prefabrykatów,montaż dylatacji,układanie krawężników i ażurów oraz kostki przy obiektach mostowych,montaż szalunków różnego typu,montaż barier-poręczy.

www: http://uslugimostowe.pl/

:: szczegóły

» TMVIA -Znaki drogowe

TMVIA Sp. z o.o. wykonuje oznakowania i zabezpieczenia robót drogowych wraz z utrzymaniem i patrolowaniem oznakowania. Dostarcza znaki drogowe oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dodatkowo wykonuje projekty organizacji stałej i tymczasowej.

www: http://www.tmvia.pl/

:: szczegóły

» Sacrum Granity - Polska - Profesjonalne projektowanie nagrobków w Auto

Profesjonalne projektowanie nagrobków w Auto-Cad. Zaprojektuj wspólnie z nami oryginalny nagrobek i zobacz jego wizualizacje na dlugo przed jego wyprodukowaniem. Czarny szwed nagrobki , pomniki, projekty nagrobkow, zdjecia kamieniarstwo galeria

www: http://www.nagrobki-warszawa.pl/

:: szczegóły

» Płyty chodnikowe krawężniki

Firma kamieniarska Granitex dysponująca sporym doświadczenie oferuje swoje usługi w zakresie wykonastwa wszelkich elementów z granitu i innego kamienia. Wykonujemy nagrobki, posadzki, krawężniki i wiele innych wyrobów dla budownictwa zarówno do wnętrz i na zewnątrz

www: http://www.granitex.org.pl

:: szczegóły

» Budownictwo drogowe

Generalny wykonawca inwestycji na rynku budowlanym w Polsce. w ofercie: budownictwo przemysłowe - budowa hal, centrów usługowych i innych. W zakresie usług budowlano-montażowych: budownictwo mieszkaniowe, budowa hal, roboty inżynieryjno-drogowe, inne.

www: http://www.mirbud.com.pl/

:: szczegóły

» Przewierty

Oferujemy wykonanie specjalistycznych przewiertów i przecisków pod drogami, torowiskami i innymi przeszkodami terenowymi. Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji.

www: http://www.przewierty.info

:: szczegóły

» APLIKOM - AutoCAD i inne programy Autodesk. Sprzęt i szkolenia CAD.

INŻYNIEROM BUDOWNICTWA WODNO-LĄDOWEGO, GEODETOM, TECHNIKOM I KREŚLARZOM PROPONUJEMY program CIVIL 3D 2007 do projektowania dróg (nowych i modernizacji), ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, zagospodarowania przestrzennego terenu, a także melioracji, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Program jest intuicyjny, zawiera AutoCADa 2007, posiada obszerną pomoc w języku polskim oraz zbiór szablonów i stylów obiektów zgodnych z polskimi standardami. WYSYŁAMY BEZPŁATNIE WERSJE CZASOWE DO PRZETESTOWANIA! (po przesłaniu mail’a zawierającego: nazwisko, adres, adres mailowy i numer telefonu odbiorcy). ZAMÓWIENIA PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES: urbanistyka@aplikom.com.pl

www: http://www.aplikom.com.pl/index.php?branch=3

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19