Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Projekty budowlane

Dodaj stronę  ::

» Wykonanie świadectw energetycznych we Włocławku

Nasza oferta to całkowicie kompleksowe, zawsze terminowe, atrakcyjne cenowo i wykonywane przez specjalistów z imponującym doświadczeniem i wiedzą śwadectwa energetyczne obiektów budowlanych. Od najmniejszych mieszkań do dużych i skomplikowanych budynków z rozbudowanymi instalacjami. My damy radę kożdemu zleceniu!!!

www: http://techneco.pl/certyfikaty-energetyczne

:: szczegóły

» Projektowanie wnętrz oraz nadzór nad projektem oferuje firma BASE ARCHITEKCI

Firma BASE ARCHITEKCI specjalizuje się w projektowaniu mieszkań i innych wnętrz oraz nadzorze nad wykonaniem projektu. Pomagamy ponadto przy dekorowaniu pomieszczeń i projektujemy zmiany lokatorskie.

www: http://www.basearchitekci.com/

:: szczegóły

» Działki na Kaszubach

Oferujemy działki pod zabudowę na Kaszubach w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Zobacz nasze duże działki nad polskim morzem. Oferowane przez nas działki mają powierzchnię 3 tysięcy m/2. Jeśli cenisz spokój i obcowanie z naturą - skontaktuj się z nami. Ta oferta jest dla Ciebie!

www: http://www.mojekaszuby.com.pl/

:: szczegóły

» Budberg - Kształtowniki cienkościenne

Firma specjalizująca się w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada autorski system hal stalowych. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Główną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie tj. w terminie ustalonym z inwestorem, kładąc nacisk na: rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację.

www: http://www.budberg.pl/

:: szczegóły

» Megaron

PBR-Megaron - obszar działania to Gdańsk i woj. pomorskie. Budownictwo przemysłowe - usługi projektowe, hale stalowe Astron; budownictwo usługowe - terminal kontenerowy, salon samochodowy, biurowiec, galeria handlowa; konserwacja zabytków i budownictwo mieszkaniowe, osiedla mieszkaniowe.

www: http://www.pbr-megaron.pl/

:: szczegóły

» Inspektor nadzoru

Przedsiębiorstwo Akademia Metodyki istniejąca w branży od 9 lat świadczy kompleksową obsługę projektów budowlanych. Inspektor nadzoru Akademii Metodyki posiada pełne kompetencje i bogate doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych w metodyce projektowej. Firma prowadzi nadzór inwestorski i specjalizuje się m.in. w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, koordynacji prac budowlanych, analizach ekonomiczno-technicznych, prowadzeniu szkoleń. Akademia Metodyki ma doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie m.in. obiektów drogowych i mostowych, elektrowni wiatrowych, obiektów hydrotechnicznych, biogazownii.

www: http://www.akademia-metodyki.pl/

:: szczegóły

» Projekty domów

Nowoczesne projekty domów. Zapraszamy na autorską stronę Dominika Łukawskiego - architekta z wieloletnim doświadczeniem, z pewnością znanego wielu internautom, którzy poszukiwali projektu domu w Internecie. Zapraszam do obejrzenia wszystkich naszych projektów. W ofercie znajdują się domy jednorodzinne: parterowe, piętrowe, z poddaszem do aranżacji lub poddaszem użytkowym. Ponieważ wybór odpowiedniego projektu domu nie jest zadaniem łatwym, zapraszamy Państwa do nadsyłania maili, na wszystkie postaramy się rzeczowo odpowiedzieć.

www: http://topprojekty.pl

:: szczegóły

» Budowa domów Rzeszów - Budmar

Firma Budmar specjalizuje się głównie w budowie domów jednorodzinnych. Oprócz tego w ofercie można znaleźć takie usługi jak: układanie kostek i płytek na zewnątrz, wykonywanie ogrodzeń wszelkich rodzajów, krycie dachów oraz usług koparko ładowarkowych.

www: http://www.budmar.rzeszow.pl/

:: szczegóły

» Centrum Projektów - domy z drewna

Na polskim rynku budowlanym od wielu lat dominuje trend na wznoszenie domów murowanych. Ostatnimi laty można zaobserwować wrastające zainteresowanie jakim cieszą się domy drewniane. Coraz więcej osób dostrzega korzyści jakie niesie ze sobą wznoszenie domów opartych na konstrukcji drewnianej.

www: http://www.centrumprojektow.eu/

:: szczegóły

» Gotowe projekty domów - IMPROJEKTY

Jesteśmy firmą wykonująca gotowe projekty domów. Improjekty to profesjonalne projekty domów oraz garaży, domów jedno i wielorodzinnych czy budynków usługowych. W ofercie znajdziecie Państwo także możliwość indywidualnej przeróbki już gotowego projektu.

www: http://www.improjekty.pl/

:: szczegóły

» Projektowanie Elektryczne - świadectwa Eneregtyczne

Wykonywanie projektów sieci i instalacji elektrycznych, wystawianie świadectw energetycznych, audyting energetyczny

www: http://www.elpion.pl/

:: szczegóły

» Kierownik budowy Kraków

Firma kierownik budowy Kraków oferuje: pełnienie funkcji kierownika budowy, pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, wyceny robót budowlanych, przedmiary i obmiary robót.

www: http://www.budowykierownik.com.pl/

:: szczegóły

» PROJEKTY DOMÓW z katalogu DOM PIĘKNY I PROSTY

PROJEKTY DOMÓW! W ofercie gotowe projekty domów jednorodzinnych. Forum budowlane, Projekty domów parterowych, projekty domów energooszczędnych, projekt domu z poddaszem, piękny dom, piękne projekty domów, projekt domu z garażem, Paweł Wład Kowalski

www: http://projekty.wm.com.pl/

:: szczegóły

» Usługi Projektowe - Lubelskie - mgr inż. Pacuła Zenon

Strona biura projektowego USŁUGI PROJEKTOWE w Tomaszowie Lubelskim. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków zabytkowych, modernizacją i rozbudowie wszelkich obiektów w zakresie budownictwa ogólnego. Zajmujemy się również projektowaniem budynków mieszkalnych i infrastruktury technicznej. Prowadzimy również nadzory budowlane.

www: http://www.uslugi-projektowe.eu/

:: szczegóły

» MARSTA Nieruchomo´sci; Katalog projektów - gotowe projekty domów

Katalog projektów, budynki gospodarcze, projekty dworków, projekty domów parterowych, tanie projekty domów, projekt sklepu, projekt baru, projekt hotelu, projekt dyskoteki, projekt karczmy, projekty garazy,projekty domów, projekty gotowe domów jednorodzinnych, projekty domów gotowe, projekty gotowe domów, projekt domu.

www: http://www.projekty.marsta.pl/

:: szczegóły

» Nowoczesne projekty domów

Strona internetowa firmy HG ATELIER prezentuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy duży wybór nowoczesnych projektów po atrakcyjnych cenach oraz zapewniamy fachowe porady co do wyboru odpowiedniego domu. Wśród klientów cieszymy się uznaniem i zauważamy zadowolenie z poziomu naszych usług.

www: http://www.hgatelier.com.pl

:: szczegóły

» Projekty domów jednorodzinnych

Serwis tooba.pl oferuje atrakcyjne projekty domów jednorodzinnych. Nasza baza projektów ciągle się powiększa. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dom dla siebie i swojej rodziny po rozsądnej cenie. Staramy się dobierać najlepsze rozwiązania dla każdego klienta, w ramach budżetu którym dysponuje.

www: http://www.tooba.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 18897, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16