Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Budowlane sprzęt - sprzedaż, wynajem

Dodaj stronę  ::

» Wartownie

Produkcja pawilonów i montaż kontenerów - Pronto Wielkopolskie - producent oferuje kioski, mroźnie, portiernie, wartownie, chłodnie, przechowalnie, suszarnie, przystanki oraz kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. Także ciągi handlowe, targowiska, pawilony handlowe i pawilony gastronomiczne.

www: http://www.pawilony-liczak.pl/

:: szczegóły

» Żurawie wieżowe - wyburzenia

Żurawie wieżowe, wyburzenia - serwis informacyjny. Nie wiesz gdzie zamówić sprzęt do wyburzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego serwisu. Wybieramy tylko sprzedawców oferujących najwyższą jakość usług. Serwis poświęcony jest maszynom budowlanym - żurawie wieżowe, sprzętu do wyburzeń i rozbiórki oraz inne.

www: http://www.zurawie-wiezowe.eo24.eu/

:: szczegóły

» Grodzice, szalunki do wykopów - STALRENT

Firma STALRENT prowadzi sprzedaż oraz wynajem grodzic stalowych wiodących producentów europejskich, gwarantujące najwyższą jakość oraz spełnienie wszystkich wymogów technicznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów oferujemy również maszyny do pogrążania grodzic oraz szalunki do obudowy wykopów.

www: http://www.stalrent.eu/

:: szczegóły

» Szalunki, deskowanie

Budownictwo należy do bardzo dynamicznie rozwijających się branż polskiej gospodarce, a jakość i terminowość realizowanych projektów budowlanych jest bezpośrednio związana z używanym do tego celu sprzętem. Dlatego w naszym sklepie oferujemy najlepszej jakości rusztowania, doka, layher, plettac, szalunki. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów (rusztowanie, deskowanie) oraz krótkie terminy realizacji złożonego przez Państwa zamówienia.

www: http://telka.eu/

:: szczegóły

» Kontenery biurowe, sanitarne, magazynowe i morskie CONTAINEX

W ofercie kontenery biurowe, magazynowe, morskie i sanitarne. Dzięki gęstej sieci depozytów kontenerowych firma Containex gwarantuje szybką dostawę kontenerów na terenie całej Polski.

www: http://www.containex.pl/

:: szczegóły

» Maszyny wtryskarki, frezarki, obrabiarki

Portal branży cnc. Wydarzenia z rynku. Maszyny nowe oraz używane: wtryskarki, tokarki, frezarki i wiele innych maszyn. W serwisie katalog ponad 800 firm sprzedających profesjonalne usługi oraz produkty. Giełda zleceń na której umieścisz swoją ofertę sprzedaży.

www: http://www.obrabiarka.pl

:: szczegóły

» Bergerat Monnoyeur - oficjalny przedstawiciel maszyn budowlanych Cater

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem maszyn budowlanych CATERPILLAR w Polsce. Firma oferuje maszyny nowe i używane, wynajem maszyn, serwis polowy i specjalistyczny oraz części zamienne. Oprócz sprzedaży sporządzane są również analizy techniczne i ekonomiczne związane z użyciem maszyn budowlanych pracujących w zróżnicowanych warunkach.

www: http://www.b-m.pl/

:: szczegóły

» [ PeXpool Plus ]

PEX-POOL PLUS jest jednym z największych dostawców systemów zasilania awaryjnego. Przedsiębiorstwo proponuje kompletną ofertę zespołów prądotwórczych, w pełnym zakresie: mocy, wybranych konfiguracji i z szerokim wyposażeniem dodatkowym. Od małych agregatów w wersji otwartej, z rozruchem ręcznym, po zespoły prądotwórcze dużych mocy, z pełną automatyką, sterowanych komputerowo. Ideą firmy jest sprostanie wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom rynku. Wykwalifikowana kadra techniczna, nowoczesna technologia, sprawny i szybki serwis dają gwarancje i pewność naszym partnerom. Porady przy doborze urządzeń oraz profesjonalizm przy ich montażu i uruchamianiu są naszymi dodatkowymi atutami. Służymy swoją

www: http://www.generatory.pl/

:: szczegóły

» Profile mosiężne, listwy mosiężne, poręcze z mosiądzu, bariery mosiężne

KAZTOR oferuje wyroby z mosiądzu:profile mosiężne, listwy mosiężne, balustrady mosiężne, wystroje wnętrz, wyroby ze stali nierdzewnej

www: http://www.kaztor.wroclaw.pl/

:: szczegóły

» Ruszbud - rusztowania na sprzedaż i do wynajecia

Serwis internetowy firmy Ruszbud z Siedlec, której główna działalnością jest sprzedaż i wynajem rusztowań. Ponadto w ofercie siatki i plandeki rusztowaniowe, oraz osprzęt i podesty do rusztowań.

www: http://www.ruszbud.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 18