Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Klimatyzacja

Dodaj stronę  ::

» Klima SMS Klimatyzacje Wentylacje Zielona Góra Świebodzin Nowa Sól Międzyrzecz

Klima SMS zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem gwarancyjnym jak również po gwarancyjnym urządzeń klimatyzacji inwerterowych typu split i multi-split. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem i serwisantem. W naszej ofercie znajdują się urządzenia chłodniczo-grzewcze różnych modeli, typów i mocy renomowanych marek : LG, GREE, TOSHIBA, MITSUBISHI ELECTRIC, KAISAI, FUJITSU, SINCLAIR, SUNICO. W pełni wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem w doborze urządzeń oraz profesjonalnym ich montażem.Współpracujemy z największym i zaufanym dostawcą takich urządzeń w Polsce. Jest to gwarancja jakości i pewność inwestycji na długie lata. Działamy na terenie województwa Lubuskiego. Nasza oferta jest skierowana dla klientów chcących poprawić swój komfort w domach, mieszkaniach jak również w biurach, sklepikach i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

www: http://klima-sms.pl/

:: szczegóły

» AND KLIMA klimatyzacje

Zasadniczy profil działalności firmy AND KLIMA z Warszawy to świadczenie całościowych usług z zakresu klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat, wskutek czego zyskaliśmy ogromne doświadczenie oraz poznaliśmy specyfikę branży.

www: http://andklima.pl/

:: szczegóły

» klimatyzacja, klimatyzatory, klima, klimatyzacje, klima,serwis, napraw

klimatyzacja, klimatyzatory, klima, klimatyzacje, klima, serwis, naprawa, instalacja, świętokrzyskie, odgrzybianie, chigo, artel, samsung, cena, montaż, domowa, napełnianie, tanio, split, samsung, lg, fujitsu, manta, zibro, elta, hyundai, mdv, elta, mpm, caldo, daikin, aux, mitsubishi, holden, aqua-air, aircool, tectro, sharp, dzitsu, caldo, ferro, midea, kcc, saunier, vaillant, erkin, holden, xideko, kcc, sanyo, sunico, delonghi, ferro, vaillant, farroli, lennox, panasonic, fuji, klimatyzacji samochodowych, busko, busko-zdroj, busko-zdrój, zdrój, domwe, biura, biurowe, beko, certyfikaty, energetyczne, taryfy dla ciepła, chmielnik, kielce, kraków, małopolskie,

www: http://www.klima-instal.firmowo.net/

:: szczegóły

» Klimazone klimatyzacja i wentylacja, Kielce

We współczesnym świecie systemy klimatyzacji maja bardzo istotną rolę do spełenienia. Ich najważniejszym celem jest ochłodzenie powietrza wokół nas. W pomieszczeniu, gdzie się znajdują dbają one o bardzo korzystne warunki pracy. Systemy klimatyzacji jest idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których codziennie znajduje się dużo. Od lat paramy się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych w budynkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych systemów klimatyzacji na nadchodzący sezon. instalujemy klimatyzacje na terenie całęgo kraju.

www: http://www.klimazone.pl/

:: szczegóły

» Klimatyzacja, wentylacja Warszawa

FULMARK Service - dostarczamy kompletne usługi instalacji klimatyzacji dla domu, przemysłu i biznesu. Nasza klimatyzacja mieszkań zapewnia pełny komfort. Działalność firmy FULMARK service jest ukierunkowana m.in. na klimatyzację w Warszawie. Zapraszamy serdecznie! --

www: http://www.klimatyzacjapolska.pl/

:: szczegóły

» Klimatyzatory

Projektowanie, doradztwo, montaż - Eko-Ekspert - Odgazowanie składowisk, odzysk ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja i instalacje związane z ochroną środowiska. Pełna obsługa, różnorodne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja serwerowni. Obszar działania to Śląsk

www: http://www.eko-ekspert.com.pl/

:: szczegóły

» Wentylatory sufitowe

Sklep internetowy firmy Marax.pl w Krakowie. Sprzedaż detaliczna i hurtowa wentylatorów sufitowych, urządzeń do ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Dobór, sprzedaż, montaż urządzeń oraz części zamienne, serwis. Znajdziesz tu najtańsze sposoby ogrzewania domu, biura, zakładu pracy. Wentylatory sufitowe mieszają ciepłe powietrze, ułatwiając i zwiększając efektywność ogrzewania kominkowego.

www: http://www.marax.pl/

:: szczegóły

» ArtKlim - klimatyzacja, Poznań

Firma z siedzibą w Luboniu k/Poznania działa w branży Klimatyzacyjnej na terenie Wielkopolski. Świadczymy usługi doboru, dostawy, montażu i uruchomienia klimatyzatorów tupu split, multi split i systemów VRV. Wykształcenie kierunkowe jak i doświadczenie zdobyte podczas odbytych szkoleń i realizacji wielu obiektów pozwalają nam spełnić Państwa życzenia.

www: http://www.artklim.pl/

:: szczegóły

» Klimatechnika - kurtyny powietrzne, urządzenia klimatyzacyjne

Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowego projektowania oraz wykonywania instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiadamy również uprawnienia do serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych, łącznie z wymianą czynnika chłodniczego R22 tzw. retrofit.

www: http://www.klimatechnika.pl

:: szczegóły

» Grzewcze

PGB Polterm Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Przemysłowych i Ciepłowniczych. Oferujemy instalacje grzewcze i sanitarne, wentylacja i klimatyzacja oraz utylizacja czyli spalarnie odpadów. Przedstawicielem francuskiego producenta spalarni, ATI Muller. Zapraszamy po wysokiej jakości spalarnie odpadów.

www: http://www.polterm.olsztyn.pl/

:: szczegóły

» KO-MAT chłodnictwo,klimatyzacja,wentylacja

KO-MAT Oferujemy usługi w zakresie profesjnalnego doradztwa,sprzedaży,montażu,konserwacji orz serwisu.Systemów chłodniczych,klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.Obecnie jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowy wiodacych firm:York,Fujitsu,Aux,Svs.Montowane przez nas produkty posiadaja wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty.

www: http://www.ko-mat.pl/

:: szczegóły

» klimatyzacja

Euromix specjalizuje się w instalacjach systemów klimatyzacji zarówno w budynkach o niewielkiej kubaturze, jak i wielokondygnacyjnych obiektach przemysłowych. Ponadto kompleksowo wykonujemy: telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny), kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz instalacje specjalistyczne, także prace wysokościowe.

www: http://www.euromix.pl

:: szczegóły

» Klimatyzatory szczecin

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem klimatyzacji w domkach oraz mieszkaniach. W ofercie mamy wiele rozwiązań pozwalających skutecznie ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem – instalujemy pompy ciepła, wentylatory, kolektory słoneczne. Odzyskujemy ciepło z powietrza.

www: http://www.klimasystem.szczecin.pl/

:: szczegóły

» Klimbest - montaż iserwis klimatyzacji, wentylacji toshiba carrier

Klimbest - montaż oraz serwis klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki TOSHIBA oraz CARRIER. Zyskując zaufanie w oczach naszych klientów bazujemy na sprawdzonych, pewnych rozwiązaniach.

www: http://www.klimbest.pl/

:: szczegóły

» Klimatyzacja i wentylacja

Centrum Klima – klimatyzacja i wentylacja. Lider wśród firm segmentu systemów przesyłania powietrza. Asortyment firmy stanowią m. in. nawiewniki, anemostaty, kratki, zawory i inne produkty. Centrum Klima jest producentem, importerem i dystrybutorem części dla wentylacji.

www: http://www.centrumklima.pl/

:: szczegóły

» osuszanie

RADWANPOLSKA - firma z woj. pomorskiego oferuje osuszacze powietrza, przemysłowe, kondensacyjne, adsorpcyjne, wilgoci, basenowe, centrale basenowe. Kompleksowa obsługa firm, niskie ceny oraz wysoka jakość. Profesjonalne osuszanie. Zapraszamy

www: http://www.radwanpolska.pl/

:: szczegóły

» Kratki wentylacyjne

Awenta jest obecnie jednym z czołowych producentów akcesoriów wentylacyjnych w skład których wchodzą kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne, anemostaty sufitowe oraz inne systemy wentylacyjne. Od wielu lat dostarczamy Państwu produkty najwyższej jakości o czym świadczą zdobyte przez naszą firmę certyfikaty oraz atesty. Nasze towary do wentylacji możecie Państwa znaleźć w największych marketach budowlanych.

www: http://www.awenta.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 18