Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Sauny, baseny, hydromasaż

Dodaj stronę  ::

» Sauna, Sauny, Infrared, Sauny Fińskie, Kabiny Infrared, Łaznie Parowe,

Projektujemy i wykonujemy Sauny Fińskie oraz kabiny z promiennikami podczerwieni zwane potocznie "Kabinami Infrared" lub "Kabinami na podczerwień". Ponadto jesteśmy bezpośrednim importerem typowych kabin INFRARED. Wykonujemy sauny zarówno dla instytucji publicznych jak i klientów indywidualnych. Każda sauna jest przygotowywana przez nas indywidualnie. Możliwość zabudowy nietypowego pomieszczenia, wyboru materiałów i wyposażenia. Zapewniamy bezpłatny pomiar, projekt i doradztwo. Oferujemy minibaseny SPA (JACUZZI) renomowanych światowych firm. Posiadamy salon sprzedaży o powierzchni 130 m2 do którego serdecznie zapraszamy.

www: http://safin.pl/

:: szczegóły

» Baseny, Producent basenów, baseny kąpielowe, baseny ogrodowe, baseny W

Baslux producent basenów oferuje baseny ogrodowe, baseny poliestrowe, baseny kapielowe, basen.Po wielu latach doświadczeń dziś jesteśmy Firmą wysoko wyspecjalizowaną w produkcji basenów różnych kształtów i wielkości. Wszystkie wzory basenów produkowanych przez nas są wyłącznie naszą własnością, są zastrzeżone w urzędzie patentowym i podlegają ochronie.

www: http://www.baslux.pl

:: szczegóły

» Baseny kąpielowe

Baseny w Aquaplus - budowa, wyposażenie oraz konserwacja basenów kąpielowych i ogrodowych. Akcesoria typu pompy, filtry, oświetlenie, drabiny i trampoliny, przykrycia, kolektory słoneczne, wymienniki ciepła, grzałki, uzdatniacze wody. Projektujemy też stawy wodne.

www: http://www.aquaplus.pl/

:: szczegóły

» Baseny kąpielowe

Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa. Specjalistyczne przedsiębiorstwo zajmującym się szeroko techniką basenową. Projektowanie i wykonawstwo instalacji technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej,instalacji wentylacji mechanicznej dla hal basenowych i pomieszczeń towarzyszących, montaż urządzeń i armatury technologicznej.

www: http://www.kapielowe.pl

:: szczegóły

» Sauna SC sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared, balie, wanna spa

kabiny na podczerwień, montaż saun, bogata oferta wyposażenia saun, drewno do sauny, budowa i projaktowanie saun, sauna , sauny, łaźnie parowe, sauna infrared, kabina infrared, balie, wanna spa, wanny spa

www: http://sauny.groupnet.pl/

:: szczegóły

» SAUNA M+J, Sauny fińskie, Łaźnie parowe, Sauny na podczerwień, sauny s

Budujemy i wyposażamy: sauny, sauny fińskie, łaźnie parowe, sauny na podczerwień. Profesjonalna sauna to również wyposażenie - oferujemy profesjonalne wyposażenie do saun

www: http://www.sauna.net.pl/

:: szczegóły

» Baseny i sauny-instalacja, sprzedaż | Rob-instal

Baseny i sauny wykonywane przez Rob-instal. Oferujemy pełen zakres usług związanych z basenem i sauną. Przedstawiciel handlowy firm Megiw, Lagerholm oraz Aparel.

www: http://www.rob-instal.com.pl/

:: szczegóły

» Basen Complex

Firma Basen Complex Baseny i Ogrody s.c. jest firmą działającą w branży techniki basenowej i ogrodowej. Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich poszukujących możliwości stworzenia atrakcyjnego miejsca aktywnego wypoczynku i rekreacji - baseny i ogrody.

www: http://www.basencomplex.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 10