Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Materiały budowlane - kleje, uszczelniacze

Dodaj stronę  ::

» Luskar Transport materiałów budowlanych

Luskar to renomowana firma z Krakowa, która od przeszło 20 lat prowadzi składy surowców budowlanych i jeden z największych w rejonie skład opałowy. Przedsiębiorstwo posiada w sprzedaży koks, węgiel, drewno do kominków, olej opalowy i biopaliwa. Oprócz tego w naszych magazynach znaleźć można wszystko to, co jest potrzebne do budowy domów, czyli postawienia ścian oraz stropów, zbudowania zadaszenia, wykonania izolacji oraz wygłuszenia, oraz kompleksowej instalacji systemu centralnego ogrzewania. Ofertę uzupełniają usługi transportowe różnego typu ładunków możliwe dzięki zróżnicowanej i wyspecjalizowanej flocie jednostek ciężarowych. Doświadczenie w branży oraz doskonałe, stosowane przez nas systemy logistyczne, umożliwiają nam wyjście naprzeciw każdemu, najbardziej nawet szczególnemu, zamówieniu. Atrakcyjne ceny i częste promocje przyciągają do nas wielu chętnych. Zapraszamy na stronę internetową:

www: http://luskar.com.pl/

:: szczegóły

» Teflon, poliamid, tekstolit - Szczel-plast

Firma Szczel-plast oferuje współpracę w zakresie dostawy materiałów uszczelniających i tworzyw konstrukcyjnych. Oferta firmy obejmuje między innymi materiały typu: teflon, poliamid, tekstolit, szkłoepoksyd, guma silikon, płyty uszczelkarskie oraz wiele innych.

www: http://www.szczel-plast.pl/

:: szczegóły

» oleje do podłóg, podłoga drewniana, parkiet, parkieciarz

oleje do podłóg - Proponujemy oleje do podłóg, podłoga drewniana, parkieciarz, radzimy parkieciarzom, jak dbać o parkiet i podłogę drewnianą. U nas wybiorą Państwo odpowiedni olej do podłóg.

www: http://www.lakiery.pl/

:: szczegóły

» Test Systemy Uszczelniające

TEST Systemy Uszczelniające s.c. - producent i importer systemów uszczelniających, klejów i elementów z tworzyw sztucznych. Wprost z magazynu lub w najkrótszym możliwym terminie dostarczamy: oringi wysokiej jakości systemy uszczelnień statycznych i dynamicznych do hydrauliki siłowej, pneumatyki i innych zastosowań, pierścienie uszczelniające wałki obrotowe w zakresie średnic od 4 mm do 2500 mm, kompensatory tkaninowe, gumowo-tkaninowe, gumowe, metalowe, PTFE, i inne, konstrukcyjne tworzywa sztuczne i wyroby z tworzyw sztucznych, taśmy prowadzące do łóż obrabiarek - Guidecoat, kleje przemysłowe, gumowe wyroby formowe, sznury i szczeliwa, płyty kauczukowe . W systemie S

www: http://test.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 11