Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Producenci i dystrybutorzy

Dodaj stronę  ::

» Kable i przewody

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. funkcjonują na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki asortyment produktów, a wśród nich kable sterownicze, komunikacyjne, bezpieczne, energetyczne, górnicze, estradowe, instrumentacyjne i morskie. Propozycję swoją adresują do wszystkich działających w branży energetycznej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. w sposób ciągły aktualizowane są rozwiązania, również te realizowane na indywidualne zapotrzebowania na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Czyni to, że produkowane tu produkty są znacznie bardziej korzystne przy utrzymaniu ich wysokiej jakości, chroniąc jednocześnie środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy. Utrzymując nowoczesny park maszynowy, wysokiej jakości materiały konstrukcyjne a jednocześnie zapewniając kompetentną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne wykazują, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym. Potwierdza to otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

www: http://bitner.com.pl

:: szczegóły

» AKWA Sp. z o.o.

AKWA jest doświadczonym producentem zajmującym się wytwarzaniem wszelkiej armatury przemysłowej oraz wodno kanalizacyjnej. W naszej ofercie można znaleźć hydranty, kształtki żeliwne oraz nawiertki i zasuwy.

www: http://www.akwa.com.pl/

:: szczegóły

» Proglas IDEE S.C.

Firma Proglas to najlepsze konstrukcje szklane. Oferujemy wykonanie konstrukcji szklanych, balustrad samonośnych, podłóg, okuć, daszków i drzwi ze szkła. Najwyższa jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

www: http://proglas.pl/

:: szczegóły

» Kolektory słoneczne Hewalex – zestawy słoneczne i akcesoria - hewa

Hewalex – polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Oferujemy kompletne zestawy solarne, jak również poszczególne komponenty. Skorzystaj z darmowego źródła energii, jakim jest Słońce. Ekologia – oszczędność – przyszłość.

www: http://www.hewalex.pl/

:: szczegóły

» Ogrodzenia tymczasowe

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i wynajmem oraz serwsiem Ogrodzeń Tymczasowych Panelowych-Pełnych typu SMART oraz Ażurowych. W Polsce jesteśmy liderem w ilości wynajętych i sprzedanych ogrodzeń tymczasowych - ponad 100 000 mb. Obsługujemy największe inwestycje budowlane przez co współpracujemy z czołowymi firmami z sektora budowlanego. Działalność naszej firmy prowadzimy w Europie, a od 2005 roku również i w Polsce prowadząc oddziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

www: http://www.ogrodzeniatymczasowe.pl/

:: szczegóły

» kremacja i krematoria

projektowanie krematoriów, piece kremacyjne i urządzenia wyposażenia krematoriów - kompleksowe rozwiązania techniczne do kremacji, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania technologiczne, olbrzymie doświadczenie w produkcji i instalacji urządzeń kremacyjnych

www: http://tabopolska.pl/

:: szczegóły

» Walbud szamba betonowe wodoszczelne oraz zbiorniki na gnojówkę i gnojo

Szamba betonowe wodoszczelne oraz zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę produkcja, sprzedaż Radom, Wsola, możliwość dowozu, najwyższej klasy beton, najniższe ceny w regionie.

www: http://www.walbud.com.pl/

:: szczegóły

» Nieruchomości REAL w Bielsko Białej

Jeśli szukasz agencji nieruchomości na terenie Bielsko Białej, która pomoże Ci w sprzedaży mieszkania lub domu to dobrze trafiłeś - Real Agencja nieruchomości Bielsko Biała jest doświadczoną firmą, która pośrednictwem w branży nieruchomości zajmuję się ponad 15 lat. Pomagamy naszym Klientom w szybkim i bezpiecznym obrocie nieruchomościami.

www: http://www.real.bielsko.pl/

:: szczegóły

» NOEL Wymienniki ciepla

Pojemnościowe wymienniki ciepła firmy Noel to zbiorniki akumulacyjne, magazynujące ciepło np. z kotłów stałopalnych, kominków z płaszczem wodnym, pomp ciepła. Dające: szybkie nagrzanie wody, wyrównanie temperatury w systemach c.o., akumulacje nadmiaru energii cieplnej, zabezpieczenie instalacji c.o. (wymagania normy EN 303-5),

www: http://www.wymienniki-ciepla.pl/

:: szczegóły

» Producent ogrodzeń

NOBESO produkuje od wielu lat bezpieczne i solidne ogrodzenia panelowe, panele systemowe, bramy ogrodzeniowe, bramy przesuwne i skrzydlowe. Obsługa na terenie całego kraju.

www: http://www.nobeso.com/

:: szczegóły

» Zlewozmywaki Z Żywic Poliestrowych

Firma Buster - specjalizuje się w produkcji materiałów poliestrowych, jak np. pojemniki na odpady, wysokiej jakości zlewozmywaki z żywic poliestrowych a także wyposażenie budynków inwentarskich, wyroby z betonu polimerycznego (polimerobeton). Buster charakteryzuje wysoka jakość wyrobów.

www: http://www.firmabuster.pl/

:: szczegóły

» żółte kotły co, kotły, technika grzewcza

Jesteśmy liczącym się na rynku producentem kotłów co. na paliwa stałe. Oferujemy urządzenia w szerokim asortymencie obejmującym zarówno kotły proste o sprawdzonej przez lata budowie, jak również nowoczesne konstrukcje wykorzystujące elektroniczne regulatory i automatyczne układy nawęglania. Produkowane kotły posiadają wszystkie wymagane badania.

www: http://www.per-eko.pl

:: szczegóły

» Rzeszów, Kraków, Stalowa Wola bramy garażowe segmentowe uchylne ogrodz

Grupa Solo w swojej ofercie posiada bramy, ogrodzenia, drzwi, stolarkę aluminiową oraz automatykę do bram. Grupa Solo to zespół kilkudziesięciu osób, ludzi młodych – doskonale wykształconych, ambitnych, z niesłychanym zapałem do pracy.

www: http://www.grupasolo.pl/

:: szczegóły

» PROFITERM Poland Sp. z o.o.

Systemy poczty pneumatycznej Sumetzberger, wyłączne przedstawicielstwo na terenie Polski, Czech i Słowacji. Realizacja, projektowanie poczty pneumatycznej dla przemysłu, supermarketów, zakładów zdrowia.

www: http://www.pocztapneumatyczna.pl/

:: szczegóły

» blaszaki

Witamy na naszej stronie. Nasze garaże zaprojektowane wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nasz garaż wyróżniają wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne pomysły. Pragniemy zaoferować również blaszaki jak i wiaty.

www: http://www.maritom.pl/

:: szczegóły

» Sprzedaż

Peritus woj. mazowieckie. Sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych. Importer oferuje nowe i używane, sztaplarki, wózki widłowe wszystkich marek: Toyota, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Linde, Still, Yale i inne wózki widłowe. Też części zamienne do wózków.

www: http://www.peritus.bizn.pl/

:: szczegóły

» Kolanka

Zakład produkcyjny tworzyw sztucznych Plastmetix. W ofercie kanalizacja - rury kanalizacyjne, kształtki, kolanka, syfony, dolnopłuki, PCV,PP. Producent kanalizacji zaprasza.

www: http://www.plastmetix.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21