Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Usługi budowlane - gen. wykonawstwo

Dodaj stronę  ::

» Generalne wykonawstwo obiektów wraz z infrastrukturą

FIRMA KERD Sp.z o.o.zapewnia inwestorom: kompleksową realizację procesu budowlanego,kompleksowe przebudowy i modernizacje obiektów,wykonanie infrastruktury(drogi dojazdowe,parkingi),kosztorysowanie,wyceny,wysoki standard wykonywanych prac,komunikatywność. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI KERD Sp.z o.o. Kołobrzeg tel.602 798 448 tel.728 936 831

www: http://www.kerd.pl/

:: szczegóły

» Membrana kubełkowa

Firma Budex zajmuje się dystrybucją hydroizolacyjnych materiałów budowlanych jak również kompleksowym uszczelnianiem GEOMEMBRANĄ. Wszystkie oferowane przez nas produkty są na bieżąco uzupełniane w naszych magazynach, co daje pewność firmom współpracującym z nami, iż nie nastąpi jakikolwiek przestój w ich pracy.

www: http://www.budex.net/

:: szczegóły

» Usługi budowlane Poznań

W ramach firmy PTB Nickel prowadzi swoją działalność Zakład Aluminium posiadający w swojej ofercie m.in. lekkie ściany osłonowe i fasady. Usługi budowlane tej jednostki obejmują również takie elementy jak stolarka aluminiowa oraz szkła mocowane punktowo. Firma swoją siedzibę posiada w okolicach miasta Poznań.

www: http://www.ptbnickel.pl

:: szczegóły

» Kessel

Generalne wykonawstwo budynków wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, stanów surowych, rezydencji i domów jednorodzinnych.

www: http://kessel.gda.pl/

:: szczegóły

» domy na sprzedaż

BUDMEN jest dynamicznie rozwijającą się firmą dewlopersko budowlaną, posiadającą w swojej ofercie domy na sprzedaż, domy jednorodzinne, segmenty na sprzedaż.

www: http://www.budmen.pl/

:: szczegóły

» wykańczanie wnętrz

Glazurmaster.pl - firma, która zajmuje się aranżacja i wykańczaniem wnętrz, łazienek za pomocą wszelkiej glazury, kafelek. Nie wykonujemy wielu prac tak jak to wykonuje większość firm, specjalizujemy się tylko i wyłącznie w glazurze oraz pracach bezpośrednio z nią związanych na zew i wew. obiektów.

www: http://www.glazurmaster.pl

:: szczegóły

» Uprawianie sportu

Tenistal. Tenis - budowa hal tenisowych i sportowych. W ofercie całoroczne hale sportowe, tenisowe oraz namiotowe, korty ziemne, tenisowe (mączka ceglana i sztuczna trawa). W ofercie także renowacja kortów tenisowych.

www: http://www.tenistal.com.pl/

:: szczegóły

» Hufcor

Hufcor - Ściany mobilne - ściany akustyczne, ściany przesuwne, ściany harmonijkowe. Produkcja i montaż - ściany szklane przesuwne. Sciany przesuwne. Hufcor - największy na świecie producent systemowych ścian mobilnych

www: http://www.hufcor.pl

:: szczegóły

» Remonty domów, remonty mieszkań, łazienki, kafelkowanie, Gdańsk

Oferujemy usługi remontowe, usługi wykończeniowe. Remonty domów i mieszkań dla klientów indywidualnych i firm. Nasza firma współpracuje z projektantami wnętrz, a także producentami mebli łazienkowych dostosowanych do potrzeb i życzeń klienta

www: http://www.dekor-tech.pl/

:: szczegóły

» Lodowiska - Hefal Serwis Sp. z o.o.

Lodowiska - Hefal Serwis Sp. z o. o. - jest przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem obiektów sztucznych: sztuczne lodowiska, wypożyczanie sztucznych lodowisk, maszyny do konserwacji tafli lodowisk - rolba.

www: http://www.hefalserwis.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 18