Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Beton

Dodaj stronę  ::

» Beton towarowy Prefabet

Proponujemy beton godnych uwagi na rynku betonowym firm. Nasi nabywcy mogą liczyć tylko na to, co najlepsze. Najwyższa jakość, przy niewygórowanych cenach, to nasza domena. Zdajemy sobie sprawę ile kosztuje wybudowanie domu, więc chcemy zaoferować naszym nabywcom możliwość zaoszczędzenia środków na elementach budowy. Zapewniamy, że nasz beton towarowy solidnie przytrzyma każdy budynek.

www: http://www.prefabet-bb.com.pl

:: szczegóły

» Przedsiębiorstwo Produkcji Betonu Aglo-Beton

Aglo-Beton to najlepsze materiały budowlane, trzonem działalności firmy jest beton towarowy i jego prefabrykaty. Firma obejmuje swym zasięgiem miasto Warszawa oraz cale województwo Mazowieckie. Jeśli interesuje cię budowa domów jednorodzinnych to serdecznie zapraszamy!

www: http://www.aglobeton.pl/

:: szczegóły

» CONTRACTOR SP. Z O. O. konstrukcje stalowe

Jeśli poszukujesz firmy, która może szybko dostarczyć beton na teren Śląska i Małopolski. Już od 1991 roku dostarczamy beton: beton zwykły, ciężki, lekki oraz beton specjalny, a również zaprawy cementowe i mieszanki stabilizacyjne.

www: http://www.contractor.com.pl

:: szczegóły

» Kass Holding hurtownia materiałów budowlanych,silikatów,betonu komórko

Kass Holding sp. z o.o. to także hurtownia budowlana. W naszej ofercie znajdą państwo wszystkie materiały budowlane potrzebne do prowadzenia budowy, zaczynając od stali, cementu, wapna, materiałów ściennych poprzez chemię budowlaną, izolacje, materiały dachowe itd. Jesteśmy przedstawicielami wielu uznanych producentów materiałów budowlanych.Firma Kass Holding Sp.z o.o. od 2006r jest przedstawicielem Niemieckiej firmy Hansa Nord dawniej Hansa Domapor, która jest producentem silikatów oraz betonu komórkowego znanego na Polskim rynku jako suporex lub gazobeton. W zakresie tej współpracy posiadamy wyłączność na sprzedaż produktów HN w północnej części Polski, aż po wschodnia granice,Kuja

www: http://www.dzial-budowlany.kass-holding.pl/

:: szczegóły

» barwniki do betonu

Firma KONTEX w branży produkcji elementów betonowych i materiałów przeznaczonych dla budownictwa oraz systemach pakowania, działa na rynku od 1992 roku i współpracuje z klientami na obszarze całego kraju.

www: http://www.kontex.poznan.pl/

:: szczegóły

» Recykling - Rozbiórki, wyburzenia, recykling gruzu, kruszenie betonu

Firma "RECYKLING" zajmuje się rozbiórkami oraz wyburzeniami obiektów budowlanych przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego, demontażem konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń. Usługowym kruszeniem betonu gruzu porozbiórkowego a także skupem złomu stalowego i metali kolorowych. Każde powierzone nam zadanie przy pracach wyburzeniowo rozbiórkowych wykonujemy solidnie i w profesjonalny sposób. Odpowiednie zaplecze sprzętowe i doświadczenie kadry pracowniczej pozwala nam na szybkie wykonanie powierzonego zadania z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa.

www: http://www.recykling-zamosc.pl/

:: szczegóły

» Smolbet - Beton Wadowice

Producent betonu towarowego, produkcja kostki brukowej, transport krajowy, międzynarodowy

www: http://www.smolbet.pl/

:: szczegóły

» Posadzki betonowe

P.P.U.H. MARKO to firma działająca na polskim rynku od ponad 10-ciu lat. Oferujemy Państwu usługi w zakresie: doradztwa, kosztorysu i wykonawstwa robót ogólnobudowlanych, np. wylewanie posadzek (jastrychy, posadzki betonowe, posadzki cementowe, posadzki maszynowe).

www: http://ppuhmarko.com.pl/

:: szczegóły

» szalunek.tekko - stany zero domów

Strona ta przedstawia usługi w zakresie budowy fundamentów wylewanych na mokro na placu budowy. Naszą specjalnością jest dziedzina usług - mianowicie fundamenty takie jak żelbetony pod domki rodzinne ,przemysłowe, stopy, słupy, szamba, itp.

www: http://szalunek.tekko.googlepages.com/

:: szczegóły

» REJMAN :: Wyroby betonowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REJMAN - wyroby betonowe oraz sprzedaż betonu towarowego.

www: http://www.rejman.sanok.pl/

:: szczegóły

» Rendor

RENDOR s.c. jest firmą inżynierską zajmującą się nowymi technologiami w przemyśle. W ofercie naszej znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne do uszczelnień i pokryć kompozytymi polimerowymi Firmy THORTEX. Firma ta jest liderem na rynku kompozytów już od ponad 100 lat.

www: http://www.rendor.com.pl/

:: szczegóły

» Tynki strukturalne

Zapraszam na moją stronę poświęconą wizualizacjom. Możesz tutaj zamówić tynki strukturalne czy imitację betonu. Jestem zawodowym grafikiem. Wykonuję wszelkiego rodzaju animacje czy wizualizacje wnętrz.

www: http://www.ludiangallery.eu

:: szczegóły

» Technika diamentowa, cięcie żelbetu, beton, cięcie betonu - JUMAR II

JUMAR II - Dysponujemy nowoczesnym sprzętem renomowanych firm niezbędnych do prowadzenia prac korekcyjnych,cięcia żelbetu,wiercenia otworów,cięcie żelbetu. Posiadamy piły i wiertnice diamentowe dużej mocy pozwalajšce na wykonanie cięcia i wiercenia w scianach i stropach obiektów wielkogabarytowych.

www: http://www.ciecie-betonu.pl/

:: szczegóły

» Awa Transbet - Szamba betonowe, Zbioniki żelbetowe, Zbioniki na gnojow

Firma AWA TRANSBET P.P.H.U. specjalizuje się w produkcji i montażu żelbetonowych zbiorników na nieczystości (szamb), zbiorników burzowych odprowadzających nadmiar wody (deszczówki), a także znajdujący zastosowanie w gospodarstwach rolnych jako zbiorniki na gnojowicę.

www: http://www.awatransbet.pl/

:: szczegóły

» Kolmax

włókna do betonu,włókna polipropylenowe,włókna polipropylenowe do betonu

www: http://www.kolbet.eu/

:: szczegóły

» Posadzki przemysłowe - epoksydowe, poliuretanowe

ERADUR - posadzki przemysłowe - epoksydowe, poliuretanowe, żywiczne. Żywice. Sprawdzone rozwiązania w zakresie posadzek i ochrony powierzchni betonu.

www: http://www.eradur.com.pl/

:: szczegóły

» GODEL-BETON Polska Sp. z o.o.

Producent betonu towarowego. GODEL-BETON Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją betonu konstrukcyjnego, betonu specjalnego, betonu specjalistycznego oraz zapraw murarskich i stabilizacji cementowych.

www: http://www.godel-beton.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 10