Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Materiały Budowlane - kruszywa

Dodaj stronę  ::

» Kopalnia Granitu WEKOM II Sp. z o.o.

Prowadzimy Kopalnię Granitu w Kostrzy. Oferowany granit charakteryzuje się wysoką jakością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

www: http://www.granit-kostrza.pl/

:: szczegóły

» Płyty granitowe

Rogala od roku 1990 specjalizuje się w handlu kamieniem budowlanym, nasz asortyment zawiera takie kamienie jak granit, marmur, trawertyn oraz wiele innych. Bogata oferta, doskonała jakość i nie wysokie ceny sprawiły, że zakład rozwija się w szybkim tempie. Produkujemy płytki granitowe, które znajdują zastosowanie jako płytki podłogowe. Nasze płyty granitowe znane są z najwyższej jakości oraz niebywałej wytrzymałości.

www: http://www.rogala.com.pl/

:: szczegóły

» Karier - kamieniarstwo Warszawa: marmur, granit, łupek, trawertyn.

Karier - kamieniarstwo Warszawa: marmur, granit, łupek, trawertyn

www: http://www.karier.pl/

:: szczegóły

» Materiał budowlany

Strona firmy importującej granit i kamień idealne jako materiał budowlany. Produkty takie jak: płyty, płytki granitowe, płytki polerowane oraz płytki płomieniowane, schody granitowe oraz parapety granitowe. Granit i kamień - zapraszamy po granity, skała o dużej twardości. Tekstura ziarnista - podstawowe odcienie od szarości

www: http://www.zuzenti.pl/

:: szczegóły

» Porfido - kamień ogrodowy

Firma zajmująca się sprzedażą, dostawą i obróbką różnego rodzaju kamienia do zastosowania w budownictwie. W ofercie znajdują się brązowe, wiśniowe i zielone porfiry w różnych odcieniach. Porfir doskonale nadaje się do wykończenia eleganckich wnętrz.

www: http://www.kamien-porfido.pl/

:: szczegóły

» Wyroby granitowe

Zakład kamieniarski z Rzeszowa pragnie zainteresować Państwa swoją bogatą ofertą zawierająca między innymi takie produkty jak płytki granitowe, posadzki granitowe oraz blaty granitowe. Specjalizujemy się w obróbce wyrobów granitowych. Oprócz wymienionych nasz zakład zajmuje się również produkcją takich wyrobów z granitu jak schody granitowe.

www: http://www.plytkigranitowe.pl

:: szczegóły

» Marmury

Strona zawiera informacje na temat aktualnych ofert sprzedaży kamieni naturalnych w naszej hurtowni - Interstone. Polecamy blaty, bloki, płytki, płyty z trawertynu, marmuru, onyxu, piaskowca, łupków i silestone.

www: http://www.interstone.pl

:: szczegóły

» Nagrobki - Sacrum Granity - Polska - Profesjonalne projektowanie

Do każdego zakupionego nagrobka realizujemy za darmo szczegółowy trójwymiarowy projekt w programach CADowych. Jest to możliwość wspólnego zaprojektowania pięknego i oryginalnego nagrobka dla Państwa bliskich. Programy CADowe odwzorowują wszystkie wymiary nagrobka co do centymetra. Projekt można będzie modyfikować aż do uzyskania satysfakcjonującego Państwa rezultatu a raz uchwycone poprawne proporcje zostaną zachowane i odwzorowane w rzeczywistym nagrobku . Dzięki projektowi 3D macie Państwo pewność, że nagrobek będzie wyglądał dokładnie tak jak tego chcieliście a ostateczny wygląd pomnika można będzie zobaczyć w trójwymiarowej prezentacji.

www: http://www.nagrobki-warszawa.pl

:: szczegóły

» Marmury

marmur, granit, agglomarmur i piaskowce, kominki, schody wewnętrzne i zewnętrzne, płytki marmurowe i granitowe, blaty, parapety z marmuru, Przedstawia szablon strony WWW opartej na Joomla.

www: http://www.marmury.net/

:: szczegóły

» Kam-Tral - producent, parapetów, blatów i innych elementów granitowych

Kam-Tral - produkcja nagrobków granitowych,parapetów,schodów, blatów kuchennych, elementów toczonych z granitu. Bogaty wybór kamienia polskiego i importowanego. Klasyczne i nowatorskie wzory produktów. Kolumny granitowe przed elewacjie do 3 mb wysokości.

www: http://www.kam-tral.pl/

:: szczegóły

» Granmar Renowacje, polerowanie, konserwacja, kamieniarstwo, wyrównywan

Renowacja,polerowanie,kamieniarstwo,konserwacja, wyrównywanie, szlifowanie powierzchni, posadzek, podłóg kamiennych,polerowanie kamienia,czyszczenie elewacji, szlifowanie marmuru, szlifowanie granitu, polerowanie granitu, krystalizacja, krystalizacja marmuru,impregnacja kamienia,mycie elewacji tel:507715636

www: http://www.granmar-renowacje.pl/

:: szczegóły

» Interstone: hurtownia kamienia naturalnego

Przedmiotem działalności firmy jest import i sprzedaż hurtowa kamienia naturalnego. W ofercie Interstone można znaleźć szeroką gamę kolorystyczną granitów oraz marmurów oferowanych przez nas w postaci płyt i płytek importowanych z Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, oraz Egiptu.

www: http://www.interstone.pl/

:: szczegóły

» Interstone

Przedmiotem działalności firmy jest import i sprzedaż hurtowa kamienia naturalnego. W ofercie Interstone można znaleźć szeroką gamę kolorystyczną kwarcogranitów Silestone oraz granitów i marmurów, oferowanych w postaci płyt i płytek importowanych.

www: http://www.silestone.com.pl/

:: szczegóły

» Kostka granitowa

Producent i dystrybutor kostki granitowej. Oferujemy kostkę w szerokiej gamie kolorów i rodzajów. Posiadamy punkty sprzedaży na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego.

www: http://www.kostka.pl/oferta/kostka-granitowa.htm

:: szczegóły

» Kamień naturalny, piaskowiec

Z&Z "Stein" to firma budowlana, która zajmuje się produkcją galanterii z piaskowca, oferuje rzeźby z piaskowca, kamienie ozdobne, elementy architektoniczne, a także usługi.

www: http://www.stein.pl/

:: szczegóły

» Kruszywo

Rewitalizacja terenów poprzemysłowych. Kamień, grysy, kruszywo, kruszywa, sjenit. Budowa parkingów i dróg. Slag Recycling.

www: http://www.slagrecycling.com.pl

:: szczegóły

» GRANIT, marmur, blaty, parapety, bezpośredni importer - REKTUR

Firma REKTUR specjalizuje się w bezpośrednim imporcie chińskiego granitu i obróbce kamienia naturalnego. Oferujemy: płytki granitowe i marmurowe, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, umywalki z onyxu, kominki oraz wiele innych wyrobów. W kolekcji: granit nero, kashmir white, G-603 i inne.

www: http://www.granity.rektur.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 8