Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / woj. podlaskie / Biznes

Dodaj stronę  ::

» Certyfikacja ISO - Quality Austria Polska

Quality Austria, międzynarodowa jednostka zajmująca się kształceniem, certyfikacją i dokonywaniem ocen, powstała w wyniku zgrupowania czterech samodzielnych jednostek, działających od kilkudziesięciu lat na rynku europejskim i światowym.

www: http://www.qualityaustria.com.pl/

:: szczegóły

» Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.

Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie certyfikacji systemów na zgodność z normami ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004. W ofercie PCC Sp. z o.o. znajduje się również bagaty wachlarz szkoleń.

www: http://www.centrumcertyfikacji.pl/

:: szczegóły

» Audytor - usługi księgowe Białystok

Usługi w zakresie audytu finansowego, badania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz doradztwa podatkowego. Prowadzenie księgowości dla małych i dużych firm.

www: http://www.zbraudytor.pl

:: szczegóły

» Wideofilmowanie

Najlepsze wideofilmowanie w Polsce. Videofilmowanie wesela, filmowanie ślubów oraz imprez okolicznościowych. Białystok, województwo Podlaskie, Podlasie. Wejdź i obejrzyj przykładowy film z wesela.

www: http://www.jmvideo.pl/

:: szczegóły

» Profesionalne wyposażenie gastronomii i hoteli

Profesjonalne wyposażenie gastronomii. Zrealizujemy każde nietypowe zamówienie nie występujące w naszej ofercie. Oferowane towary sprzedajemy w cenach producenta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Ofertę kierujemy do restauracji, hoteli, stołówek, firm cateringowych i agencji reklamowych. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faxem i drogą elektroniczną .Zapewniamy powtarzalność i ciągłość występujących wzorów. Przykładowa oferta towarowa: sztućce i noże. Obrusy, przywieszki bankietowe, przyprawniki i porcelana gastronomiczna. Tace, patery, termosy, dyspensery, kociołki, sita i cedzaki. Paliwko i całą gamę sprzętu drobnego. Zapraszamy.

www: http://www.restgastro.org.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18897, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16