Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Dom ogród / Kominy

Dodaj stronę  ::

» Wkłady kominowe

Specjalizujemy się w sprzedaży wkładów kominowych oraz kominów izolowanych (dwuściennych). W naszej ofercie znajdują się również wkłady kominowe owalne oraz wkłady do kotłów kondensacyjnych. Na wszystkie oferowane produkty producent udziela gwarancji nawet do 5 lat. Wystawiamy faktury VAT. Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą profesjonalnych firm kurierskich. Oferowane wkłady kominowe oraz kominy izolowane wykonane są ze stali kwasoodpornej lub żaroodpornej, oba gatunki stali w tej samej cenie.

www: http://twojkomin.pl/

:: szczegóły

» Lubar - stropy Teriva

LUBAR jest producentem oraz dostawcą certyfikowanych prefabrykatów betonowych takich jak bloczki betonowe, beton towarowy, nadproża, stropy TERIVA i Filigran. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, sprawną obsługę logistyczną oraz korzystne warunki współpracy.

www: http://www.lubar.pl/

:: szczegóły

» prace wysokościowe wrocław, prace alinistyczne wrocław

BIRD Techniki wysokościowe - prace na wysokości, prace alpinistyczne, alpinizm przemysłowy, specjalistyczne prace na wysokości, techniki wysokościowe. Zapraszamy do zapoznania się z zasobami naszej strony i wybranie konkretnej usługi.

www: http://www.bird.wroc.pl/

:: szczegóły

» Przewody spalinowe i kratki wentylacyjne

Produkcja kratek kominkowych i wentylacyjnych z wzorem czterolistnej koniczyny. W chwili obecnej asortyment naszej produkcji jest imponujący i obejmuje kratki w 11 rozmiarach i 11 kolorach.

www: http://www.anwix.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19