Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Dom ogród / Posadzki

Dodaj stronę  ::

» Marmury Granity

Marmur to ozdoba każdego ogrody oraz domu. Lukasek zapewnia dostawę marmuru oraz granitu w szokująco niskich cenach.Kamieniarstwo oferowane przez Lukasek to niskie ceny oraz wysoka jakość oferowanych usług. Lukasek to także blaty kuchenne z marmuru oraz nagrobki z granitu.

www: http://www.lukasek.pl

:: szczegóły

» Concrete - posadzki betonowe, polerowany beton

Firma Concrete została powołana celem wdrażania światowych trendów w zakresie tworzenia i renowacji posadzek betonowych w Polsce. Wykorzystywana przez nas technologia opiera się na polerowaniu betonu.

www: http://www.concrete.net.pl

:: szczegóły

» Blaty Kuchenne - Granit/Łupek, Płytki marmurowe i granitowe.

Nowa strona firmy Ars Granit jest stworzona z myślą o osobach pragnących wykorzystać kamień naturalny w swoich wnętrzach. Każdy kto marzy o blacie granitowym, schodach lub posadzce marmurowej dowie się tutaj który kamień będzie najlepiej pasował i jak dbać o niego aby zachował swoje naturalne piękno

www: http://www.arsgranit.pl/

:: szczegóły

» wykładziny chemoodporne

Dysponujemy aprobatami technicznymi na szereg specjalistycznych rozwiązań zabezpieczających obłożonych ostrymi wymogami norm DIN i PN. Działalność naszej firmy obejmuje bardzo szeroki zakres różnorodnych form zabezpieczenia powierzchni.

www: http://www.target.lodz.pl/

:: szczegóły

» BEGA wykładziny, posadzki przemysłowe, wykładziny obiektowe

Wykładziny BEGA firma oferuje wykładziny, posadzki przemysłowe, wykładziny obiektowe wszystko najwyższej jakości. Wykładziny obiektowe w wielu kolorach.Posadzki przemysłowe do każdego obiektu

www: http://www.bega.pl

:: szczegóły

» Kolor Granit parapety granitowe

Firma Kolor Granit, rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku od początku swego istnienia, aż po dzień dzisiejszy, koncentruje swoją uwagę na kamieniu i wszelkich aspektach związanych z jego obróbką.

www: http://www.kolor-granit.com.pl/

:: szczegóły

» Posadzki epoksydowe

Firma AllFloors specjalizuje się wykonywaniu posadzek przemysłowych dla dużych obiektów firmowych oraz dla osób prywatnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu przejrzenia wykonanych obiektów oraz zaczerpnięcia dokładnych informacji.

www: http://www.allfloors.pl/

:: szczegóły

» Posadzki przemysłowe Eurostep - posadzki żywiczne, polimerowe.

Posadzki przemysłowe Eurostep to posadzki z żywic, posadzki polimerowe. W ofercie posadzki przemysłowe syntetyczne, w których wykorzystano żywice epoksydowe, metakrylowe, poliuretanowe, piaski kwarcowe.

www: http://www.eurostep.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19